Kolejne Sukcesy KOLARZY

29.10.2015 13:48:00 | Jarek Mazurowski

Świetnie zaprezentowali się kartuscy kolarze podczas Mistrzostw Polski w jeździe dwójkami i w drużynie

W rywalizacji dwójek w kategorii juniorów srebro wywalczył Szymon Sajnok wraz z Arturem Sowińskim.
W juniorkach 6. miejsce zajęły Patrycja Lorkowska i Karolina Perekitko. W juniorach młodszych Kacper Wiszniewski wraz z Nikodemem Grzenkowiczem zajęła 11. pozycję.

W rywalizacji drużyn, ponownie srebro wywalczyła drużyna juniorów, w której oprócz Szymon i Artura wystartowali również Maciej Pojawa i Remigiusz Komisarek.
Wśród drużyn nie zabrakło również juniorów młodszych, którzy wystartowali w trzyosobowym składzie. Do Kacpera i Nikodema dołączył Jan Szwaba. Drużyna wywalczyła 14. lokatę.

Były to jedne z ostatnich ważniejszych startów naszych zawodników w tym sezonie.

W najbliższym czasie zapraszamy na ostatnią edycję II Kartuskiej Próby Kolarskiej, w której startować mogą dzieciaki i młodzież urodzona w latach 2007-1997. Zawody zostaną rozegrane w sobotę w gaju Świętopełka. Dzień później rozegrane zostaną zawody w Ostrzycach przy "Centrum Rekreacji u Stolema" - tutaj zapraszamy dzieciaki w wieku 8-12 lat.