LINKI

Nazwa

Prezes

Trener koordynator

Link

Pomorski Okręgowy Związek Badmintona

 

Krzysztof Englander

 

 

Rafał Kasprów

 

 

Pomorski Okręgowy Związek Biathlonu

 

Wojciech Szczybelski


 

Karol Kalsztain

strona www

Pomorski Okręgowy Związek Orientacji Sportowej

Jerzy Porzycz

 

Agata Porzycz

 

Pomorski Okręgowy Związek Bokserski w Gdańsku

Roman Ślagowski

 

Marek Chrobak 

 

Pomorski Wojewódzki Związek Brydża Sportowego

Andrzej Zaleski

 

Roman Kmieciak

strona www

Pomorski Okręgowy Związek Curlingu

 

Bartosz Sitkiewicz

 

Bartosz

Sitkiewicz

 

Pomorski Okręgowy Związek Gimnastyczny

 

Tomasz Dancewicz

 

Hanna Narloch (Gim. Artystyczna)

Czesław Słodkowski (Akrobatyka, Gim. Sportowa)

 

Pomorski Okręgowy Związek Hokeja na Lodzie

Maciej Pachudzki

Hennryk Zabrocki 

 

Pomorski Związek Jeździecki

 

Marcin Podpora

 

Łukasz Lesner

strona www

Pomorski Okręgowy Związek Judo

 

 

Wiesława Toczyńska

 

Andrzej Jasiński

strona www

Pomorski Związek Kajakowy

 

Leszek Puciłowski

 

Piotr Ciesielski

 

Okręgowy Związek Karate Tradycyjnego

 

Mirosław Ellwart

 

Piotr Beling

 

Pomorski Związek Karate WKF i Shotokan

Andrzej Kostun

Andrzej Kostun

 

Pomorski Okręgowy Związek Kick-Boxingu

Tomasz Biernacki

Tomasz Biernacki

 

Pomorski Okręgowy Związek Kolarski

 

Krzysztof Golwiej

 

Dariusz Malecki

strona www

Pomorski Okręgowy Związek Koszykówki

 

Krzysztof Bielak

 

Marcin

Korpolewski

strona www

Pomorski Okręgowy Związek Kręglarski

 

Przemysław Lazarski

 

Pomorski Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki

 

 

Marek Fostiak

 

Marek Radke

strona www

Pomorski Okręgowy Związek Łuczniczy

 

Włodzimierz Schmidt

 

Ryszard Potulski

strona www

Komisja Regulaminowa Łyżwiarstwo Figurowe

 

 

 

Mirosław Gabryś

strona www

Komisja Regulaminowa Narciarstwa Klasycznego

 

Janusz Meissner

 

Pomorski Okręgowy Związek Motorowy

 

Piotr Grudzień

 

Pomorski Okręgowy Związek Pięcioboju Nowoczesnego

Jan Szymczuk

 

Jan Szymczuk

strona www

Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej

 

 

Robert Majdziński

 

Mariusz Kupc

Paweł Mielczewski 

strona www

Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Siatkowej

 

 

Waldemar Bartelik

 

Stanisław

Kwiatkowski

strona www

Pomorski Okręgowy Związek Pływacki w Gdańsku

 

Jarosław Chrościelewski

 

Piotr Rząsa

strona www

Pomorski Okręgowy Związek Podnoszenia Ciężarów

Lech Labudda

 

Mirosław Tubaja 

 

Pomorski Okręgowy Związek Rugby

 

Piotr Płoszaj

 

Piotr Zeszutek

strona www

Pomorski Okręgowy Związek Łyżwiarstwa Szybkiego

Władysław Łęczkowski

Agnieszka Bagińska

 

Pomorski Związek Strzelectwa Sportowego

 

 

Cezary Staniszewski

 

 

Jacek Dagil

strona www

Pomorski Związek Szachowy

 

Marek Ulanowski 

 

Jędrzej

Długosz

strona www

Komisja Regulaminowa Szermierki

 

 

 

Konrad Pietrusiak

 

Pomorski Okręgowy Związek Taekwon-do ITF

Marcin Wołosz

Marcin Wołosz

 

Pomorski Okręgowy Związek Taekwondo Olimpijskiego

Leszek Wenecki

Leszek Wenecki

 

Pomorski Wojewódzki Związek Tenisowy

 

Mikołaj Franas

 

Jarosław Zieliński

strona www

Pomorski Wojewódzki Związek Tenisa Stołowego w Gdańsku

 

Ryszard Weisbrodt

 

Karol

Skolimowski

strona www

Komisja Regulaminowa Triathlonu

 

Piotr Netter

 

Pomorski Okręgowy Związek Unihokeja

 

Michał Gużyński

 

Paweł

Ludwichowski

strona www

Okręgowy Związek Towarzystw Wioślarskich Woj. Pomorskiego

Adam Władek

Mariusz Pluta

 

Pomorski Okręgowy Związek Zapaśniczy w Gdańsku

Zbigniew Grzegorowski

 

Norbert Serba (klas.)

Natalia Blok (z.wolne)

Joanna Bednarska (Zapasy kobiet)

strona www

Pomorski Związek Żeglarski

 

Bogusław Witkowski

 

Filip Lipski

strona www

Pomorski Okręgowy Związek Bilardowy

Arkadiusz Sząszor

Michał Dywelski

 

Komisja Regulaminowa Golfa

 

Wacław Laszkiewicz

 

Pomorski Związek Piłki Nożnej

Radosław Michalski

Stanisław Mikołajczyk

 
  • Najnowsze zdjęcia