SZKOLENIE

qq

Dział szkolenia Pomorskiej Federacji Sportu zaprasza na szkolenia:

 1) Bezpłatne szkolenie „Jak przygotować ofertę i rozliczyć prawidłowo dotację?" dla wszystkich trenerów i osób współpracujących z PFS

  • termin: 5.02.2020r. (środa) godz. 11:00
  • miejsce: Sala Konferencyjna PFS, al. Zwycięstwa 51 Gdańsk
  • zgłoszenia do 4.02.2020r. do godz. 12:00 poprzez formularz zgłoszeniowy.
 

Harmonogram planowanych działań 2020

Program dofinansowania ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej zadań z obszaru wspierania szkolenia sportowego i współzawodnictwa młodzieży związanego ze szkoleniem i współzawodnictwem zawodników kadry wojewódzkiej oraz związanego z organizacją zawodów finałowych Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach zimowych, halowych i letnich.

Stan zadań na dzień 02.08.2020, kolejna planowana aktualizacja do 30.09.2020

    Lp Data   Numer pozycji z zestawienia zbiorczego
załącznika nr 1
Liczba osób Miejsce akcji zgodnie z jej realizacją (miejscowość) 
sport osoba odpowiedzialna za realizację zadania OD                    (RRRR-MM-DD) DO                    (RRRR-MM-DD) zawodnicy osoby towarzyszące
1. Kadra Wojewódzka Młodzika
Akrobatyka Agnieszka Szweda-Princ  1.1.1.1 2020-07-06 2020-07-10 I.1. 7 1 Starogard Gd.
Akrobatyka Małgorzata Dziencielewska 1.1.2.0 2020-07-27 2020-07-30 I.1. 5 2 Starogard Gd.
Akrobatyka Małgorzata Dziencielewska 1.1.2.0.1 2020-08-03 2020-08-06 I.1. 5 1 Starogard Gd.
Akrobatyka Małgorzata Dziencielewska 1.1.2.1 2020-08-07 2020-08-13 I.1. 5 2 Gdańsk
Akrobatyka do ustalenia 1.1.3 2020-08-10 2020-08-20 I.1. 3 1 Biała Podlaska
Akrobatyka do ustalenia 1.1.4 2020-08-12 2020-08-22 I.1. 5 1 Rzeszów
Akrobatyka do ustalenia 1.1.5 2020-09-04 2020-09-06 I.1. 8 2 Zielona Góra
Akrobatyka do ustalenia 1.1.6 2020-11-20 2020-11-22 I.1. 8 2 Łańcut
badminton Ciastoń Przemysław 1.2.1 2020-01-17 2020-01-24 I.1. 12 1 Solec Kujawski
badminton Jagodzieński Jacek 1.2.2.1 2020-06-27 2020-07-06 I.1. 2 1 Gdańsk
badminton Jagodzieński Jacek 1.2.2.2 2020-07-12 2020-07-22 I.1. 2 1 Zakopane
badminton Dynak Mateusz 1.2.3.1 2020-07-26 2020-08-05 I.1. 4 1 Człuchów
badminton Ciastoń Przemysław 1.2.3.2 2020-07-29 2020-08-14 I.1. 6 1 Gdańsk
badminton Ciastoń Przemysław 1.2.4 2020-08-16 2020-08-26 I.1. 15 1 Chmielno
BIATHLON Andrzej Olech 1.3.2.1 2020-07-15 2020-07-19 I.1. 4 1 Rumia
BIATHLON Andrzej Olech 1.3.3 2020-07-31 2020-08-02 I.1. 4 1 Garczyn
BIATHLON do ustalenia 1.3.3.1 2020-08-29 2020-09-06 I.1. 4 1 Duszniki/Czarny Bór
BIATHLON do ustalenia 1.3.4 2020-12-09 2020-12-13 I.1. 4 1 Rumia
boks Łukasz Rusiewicz 1.4.2 2020-07-24 2020-08-07 I.1. 10 1 Zieleniec
boks do ustalenia 1.4.3 2020-08-07 2020-08-14 I.1. 4 1 Mrzeżyno
boks do ustalenia 1.4.3.1 2020-08-15 2020-08-24 I.1. 4 1 Rajgród
boks do ustalenia 1.4.4.1 2020-08-24 2020-08-27 I.1. 2 1 Mikoszewo
brydż sportowy Żygowski Jacek 1.5.1 2020-02-28 2020-02-29 I.1. 4 1 Skarszewy
brydż sportowy Żygowski Jacek 1.5.5.1 2020-06-29 2020-06-30 I.1. 4 1 Skarszewy
brydż sportowy Wojciech Ligman 1.5.5.2 2020-06-06 2020-06-07 I.1. 4 1 Gdańsk
brydż sportowy Wojciech Ligman 1.5.5.3 2020-07-27 2020-08-04 I.1. 4 1 Mikoszewo
brydż sportowy Artur Toeplitz 1.5.6 2020-08-03 2020-08-10 I.1. 4 2 Stasikówka
brydż sportowy do ustalenia 1.5.6.1 2020-08-20 2020-08-30 I.1. 4 2 Stasikówka
brydż sportowy do ustalenia 1.5.7 2020-09-25 2020-09-26 I.1. 4 1 Gdańsk
brydż sportowy do ustalenia 1.5.8 2020-10-08 2020-10-11 I.1. 8 2 Starachowice
brydż sportowy do ustalenia 1.5.9 2020-10-23 2010-10-24 I.1. 4 1 Skarszewy
brydż sportowy do ustalenia 1.5.10 2020-11-06 2007-11-07 I.1. 4 2 Gdańsk
brydż sportowy do ustalenia 1.5.10.1 2020-11-20 2020-11-21 I.1. 4 2 Gdańsk
CURLING do ustalenia 1.6.1 2020-08-23 2020-08-30 I.1. 2 1 Giżycko
CURLING do ustalenia 1.6.2 2020-10-23 2020-10-25 I.1. 2 1 Gdańsk
CURLING do ustalenia 1.6.3 2020-11-26 2020-11-29 I.1. 2 1 Bełchatów
CURLING do ustalenia 1.6.4 2020-11-30 2020-12-06 I.1. 2 1 Bełchatów
gimnastyka artystyczna Anna Mrozińska 1.7.6.1 2020-07-06 2020-07-14 I.1. 2 1 Płoty
gimnastyka artystyczna Ewa Gustafsson  1.7.8.1 2020-08-11 2020-08-19 I.1. 9 2 Susz
gimnastyka artystyczna Hanna Narloch 1.7.8.2 2020-08-17 2020-08-21 I.1. 10 2 Gdynia
gimnastyka artystyczna Hanna Narloch 1.7.8.3 2020-08-24 2020-08-28 I.1. 14 2 Gdynia
gimnastyka artystyczna do ustalenia 1.7.9 2020-09-14 2020-09-17 I.1. 14 2 Gdynia
gimnastyka artystyczna do ustalenia 1.7.10 2020-09-25 2020-09-27 I.1. 10 2 Szczecin
gimnastyka artystyczna do ustalenia 1.7.11 2020-10-09 2020-10-11 I.1. 6 1 Białystok
gimnastyka artystyczna do ustalenia 1.7.12 2020-10-16 2020-10-18 I.1. 10 2 Szamotuły
gimnastyka artystyczna do ustalenia 1.7.12.1 2020-11-06 2020-11-08 I.1. 10 3 Warszawa
gimnastyka artystyczna do ustalenia 1.7.12.2 2020-11-16 2020-11-19 I.1. 4 3 Gdynia
GSK Aneta Jaskólska 1.8.2 2020-07-28 2020-08-05 I.1. 4 1 Serwy
GSK do ustalenia 1.8.3 2020-08-11 2020-08-21 I.1. 8 2 Łeba
GSK do ustalenia 1.8.4 2020-08-24 2020-08-29 I.1. 13 2 Gdańsk
GSK do ustalenia 1.8.4.1 2020-09-20 2020-09-27 I.1. 13 2 Bydgoszcz
GSK do ustalenia 1.8.5 2020-11-15 2020-11-26 I.1. 13 2 Gdańsk
GSM Aneta Jaskólska 1.9.2 2020-07-28 2020-08-06 I.1. 2 1 Serwy
GSM Czesław Słodkowski 1.9.3 2020-08-11 2020-08-21 I.1. 5 1 Łeba
GSM do ustalenia 1.9.4 2020-08-24 2020-08-29 I.1. 10 2 Gdańsk
GSM do ustalenia 1.9.4.1 2020-09-19 2020-09-26 I.1. 10 2 Zielona Góra
GSM do ustalenia 1.9.5 2020-11-15 2020-11-26 I.1. 10 2 Gdańsk
hokej na lodzie do ustalenia 1.10.1 2020-08-09 2020-08-15 I.1. 20 2 Ostrów-Mausz
hokej na lodzie do ustalenia 1.10.2 2020-08-17 2020-08-28 I.1. 20 2 Gdańsk
hokej na lodzie do ustalenia 1.10.3 2020-09-26 2020-09-27 I.1. 17 1 Toruń
hokej na lodzie do ustalenia 1.10.4 2020-10-17 2020-10-18 I.1. 17 1 Łódź
hokej na lodzie do ustalenia 1.10.5 2020-11-21 2020-11-22 I.1. 17 1 Toruń
Jeżdziectwo Łukasz Lesner  1.11.5 2020-06-25 2020-06-28 I.1. 5 1 Kwieki
Jeżdziectwo Łukasz Lesner  1.11.6.1 2020-07-02 2020-07-05 I.1. 5 1 Kwieki
Jeżdziectwo Łukasz Lesner  1.11.7 2020-07-24 2020-07-26 I.1. 5 1 Barłomino
JUDO K Andrzej Jasiński 1.12.1 2020-01-18 2020-01-25 I.1. 2 1 Muszyna
JUDO K Andrzej Jasiński 1.12.2 2020-07-27 2020-08-07 I.1. 4 1 Zieleniec
JUDO K do ustalenia 1.12.3 2020-08-18 2020-08-30 I.1. 4 1 Władysławowo
JUDO M Andrzej Jasiński 1.13.1 2020-01-18 2020-01-25 I.1. 3 1 Muszyna
JUDO M Andrzej Jasiński 1.13.2 2020-07-27 2020-08-07 I.1. 15 1 Zieleniec
JUDO M do ustalenia 1.13.3 2020-08-18 2020-08-30 I.1. 13 1 Władysławowo
Kajakarstwo Piotr Ciesielski  1.14.2 2020-07-07 2020-07-21 I.1. 8 1 Szteklin
Kajakarstwo do ustalenia 1.14.3 2020-08-13 2020-08-23 I.1. 18 1 Szteklin
Kajakarstwo do ustalenia 1.14.4 2020-12-10 2020-12-20 I.1. 9 1 Szklarska Poręba
Karate tradycyjne Mirosław Ellwart  1.15.1 2020-07-05 2020-07-12 I.1. 6 1 Stara Wieś
Karate tradycyjne do ustalenia 1.15.2.1 2020-10-02 2020-10-04 I.1. 10 1 Mikoszewo
Karate tradycyjne do ustalenia 1.15.3 2020-10-16 2020-10-18 I.1. 10 1 Mikoszewo
Karate WKF Andrzej Kostun 1.16.1 2020-06-29 2020-07-06 I.1. 12 2 Szymbark
Karate WKF Andrzej Kostun 1.16.2 2020-07-17 2020-07-24 I.1. 12 2 Nożyno
Karate WKF Andrzej Kostun 1.16.3 2020-08-14 2020-08-21 I.1. 12 2 Łapino
KOLARSTWO Aleksandra Zabrocka 1.17.1 2020-01-17 2020-01-26 I.1. 14 1 Ostrzyce
KOLARSTWO Aleksandra Zabrocka 1.17.2 2020-07-02 2020-07-05 I.1. 14 1 Warszawa
KOLARSTWO Dariusz Malecki  1.17.3.1 2020-07-18 2020-07-26 I.1. 14 1 Kamienicki Młyn
KOLARSTWO do ustalenia 1.17.4 2020-10-10 2020-10-11 I.1. 14 1 Ostrzyce
koszykówka K Marcin Korpolewski 1.18.1 2020-01-18 2020-01-26 I.1. 18 2 Człuchów
koszykówka K do ustalenia 1.18.4 2020-10-16 2020-10-18 I.1. 18 2 Człuchów
koszykówka M Marcin Korpolewski 1.19.1 2020-01-18 2020-01-26 I.1. 18 2 Człuchów
koszykówka M do ustalenia 1.19.3.1 2020-09-17 2020-09-20 I.1. 18 2 Człuchów
koszykówka M do ustalenia 1.19.3.2 2020-10-01 2020-10-04 I.1. 18 2 Człuchów
koszykówka M do ustalenia 1.19.3.3 2020-10-22 2020-10-25 I.1. 18 2 Człuchów
koszykówka M do ustalenia 1.19.4 2020-11-11 2020-11-15 I.1. 18 2 Człuchów
Lekka atletyka Eugeniusz Markowicz 1.20.1 2020-01-11 2020-01-23 I.1. 44 5 Muszyna
Lekka atletyka Eugeniusz Markowicz 1.20.4 2020-07-13 2020-07-25 I.1. 45 5 Stężyca
Lekka atletyka do ustalenia 1.20.5 2020-08-10 2020-08-22 I.1. 48 6 Tuchola
łucznictwo Marek murglin 1.21.2.1 2020-07-09 2020-07-18 I.1. 2 1 Mausz
łucznictwo do ustalenia 1.21.3 2020-08-16 2020-08-27 I.1. 7 1 Mausz
łucznictwo do ustalenia 1.21.4 2020-09-04 2020-09-06 I.1. 7 2 Kielce
łucznictwo do ustalenia 1.21.5 2020-09-26 2020-09-27 I.1. 3 1 Żołędowo
Łyżwiarstwo Figurowe Agnieszka Domańska  1.22.0.1 2020-07-09 2020-07-25 I.1. 2 1 Krynica
Łyżwiarstwo Figurowe do ustalenia 1.22.3 2020-08-03 2020-08-28 I.1. 15 4 Gdańsk
Orientacja Sportowa Agata Porzycz 1.23.1 2020-01-12 2020-01-24 I.1. 9 1 Borowice
Orientacja Sportowa Agata Porzycz 1.23.4.1 2020-07-08 2020-07-13 I.1. 12 2 Podlesice
Orientacja Sportowa Agata Porzycz 1.23.4.2 2020-07-13 2020-07-16 I.1. 12 2 Ulanów
Orientacja Sportowa do ustalenia 1.23.5 2020-08-18 2020-08-28 I.1. 17 2 Ostrowo
Pięcioój Nowoczesny Szymczuk Jan  1.24.1 2020-01-10 2020-01-19 I.1. 10 2 Szklarska Poręba
Pięcioój Nowoczesny Szymczuk Jan  1.24.2 2020-02-15 2020-02-16 I.1. 16 2 Władysławowo
Pięcioój Nowoczesny Szymczuk Jan  1.24.4.1 2020-06-29 2020-07-06 I.1. 16 3 Władysławowo
Pięcioój Nowoczesny do ustalenia 1.24.5.1 2020-08-10 2020-08-28 I.1. 17 2 Gdynia
Pięcioój Nowoczesny do ustalenia 1.24.7 2020-12-04 2020-12-06 I.1. 9 2 Spała
PIŁKA RĘCZNA K Mariusz Balawejder  1.26.3.1 2020-07-19 2020-07-23 I.1. 18 2 Nowa Karczma
PIŁKA RĘCZNA K do ustalenia 1.26.3.2 2020-08-17 2020-08-27 I.1. 18 2 Kwidzyn
PIŁKA RĘCZNA K do ustalenia 1.26.4 2020-09-18 2020-09-20 I.1. 18 2 Kwidzyn
PIŁKA RĘCZNA K do ustalenia 1.26.5 2020-10-09 2020-10-11 I.1. 18 2 Kwidzyn
PIŁKA RĘCZNA K do ustalenia 1.26.6 2020-11-11 2020-11-14 I.1. 18 2 Kwidzyn
PIŁKA RĘCZNA M Bartłomiej Pepliński 1.27.3 2020-07-05 2020-07-17 I.1. 18 2 Nowa Karczma
PIŁKA RĘCZNA M do ustalenia 1.27.3.1 2020-09-25 2020-09-27 I.1. 18 2 Nowa Karczma
PIŁKA RĘCZNA M do ustalenia 1.27.3.2 2020-10-22 2020-10-25 I.1. 18 2 Nowa Karczma
PIŁKA RĘCZNA M do ustalenia 1.27.4 2020-11-06 2020-11-08 I.1. 18 2 Gdańsk
PIŁKA RĘCZNA M do ustalenia 1.27.4.1 2020-12-04 2020-12-06 I.1. 18 2 Nowa Karczma
piłka siatkowa K Stanisław Kwiatkowski 1.28.1 2020-01-12 2020-01-16 I.1. 17 2 Puck
piłka siatkowa K Stanosław Kwiatkowski 1.28.5 2020-06-27 2020-07-08 I.1. 16 2 Maniowy
piłka siatkowa K do ustalenia 1.28.5.1 2020-08-19 2020-08-28 I.1. 13 2 Ostróda 
piłka siatkowa K do ustalenia 1.28.5.2 2020-10-09 2020-10-11 I.1. 12 2 Łeba
piłka siatkowa M Stanisław Kwiatkowski 1.29.1 2020-01-21 2020-01-24 I.1. 17 2 Puck
piłka siatkowa M Stanisław Kwiatkowski 1.29.4 2020-06-27 2020-07-08 I.1. 15 2 Maniowy
piłka siatkowa M do ustalenia 1.29.4.1 2020-08-19 2020-08-28 I.1. 14 2 Ostróda
piłka siatkowa M do ustalenia 1.29.4.2 2020-10-09 2020-10-11 I.1. 12 2 Łeba
piłka siatkowa plażowa K Stanisław Kwiatkowski 1.30.2 2020-06-27 2020-07-08 I.1. 4 1 Maniowy
piłka siatkowa plażowa K do ustalenia 1.30.3.1 2020-08-14 2020-08-25 I.1. 6 1 Chojnice
piłka siatkowa plażowa M Stanisław Kwiatkowski 1.31.1 2020-06-27 2020-07-08 I.1. 4 1 Maniowy
piłka siatkowa plażowa M do ustalenia 1.31.2 2020-08-18 2020-08-28 I.1. 6 1 Ostróda
Pływanie do ustalenia 1.32.1.1 2020-08-02 2020-08-13 I.1. 22 3 Puławy
Pływanie do ustalenia 1.32.2 2020-11-02 2020-11-11 I.1. 22 3 Cetniewo
Podnoszenie Ciężarów Mirosław Tubaja  1.33.1 2020-01-11 2020-01-22 I.1. 7 1 Grudziądz
Podnoszenie Ciężarów Lidia Guss 1.33.3 2020-07-14 2020-07-24 I.1. 7 1 Białogard
Podnoszenie Ciężarów Piotr Potocki 1.33.3.1 2020-07-14 2020-07-24 I.1. 1 1 Nowy Dwór
Podnoszenie Ciężarów Mirosław Tubaja 1.33.3.2 2020-07-14 2020-07-24 I.1. 2 1 Kwidzyn
Podnoszenie Ciężarów do ustalenia 1.33.3.3 2020-09-01 2020-09-10 I.1. 7 1 Gdańsk
Podnoszenie Ciężarów do ustalenia 1.33.3.4 2020-10-03 2020-10-07 I.1. 6 1 Gdańsk
Rugby K do ustalenia 1.34.1 2020-08-11 2020-08-17 I.1. 12 1 Zgorzałe
Rugby M do ustalenia 1.35.1 2020-08-17 2020-08-23 I.1. 12 1 Zgorzałe
Łyżwiarstwo szybkie-ST Artur Kostecki 1.36.1 2020-02-28 2020-03-01 I.1. 4 1 Białystok
Łyżwiarstwo szybkie-ST Marek Kostecki 1.36.2 2020-07-19 2020-07-31 I.1. 6 2 Giżycko
Łyżwiarstwo szybkie-ST do ustalenia 1.36.2.1 2020-08-17 2020-08-28 I.1. 6 2 Gdańsk
strzelectwo Robert Biczkowski 1.37.1 2020-02-06 2020-02-09 I.1. 4 2 Puck
strzelectwo do ustalenia 1.37.6 2020-08-14 2020-08-22 I.1. 12 3 Ustka
strzelectwo do ustalenia 1.37.7 2020-10-01 2020-10-04 I.1. 12 3 Zielona Góra
strzelectwo do ustalenia 1.37.8 2020-10-22 2020-10-25 I.1. 2 3 Łeba
SZACHY Jędrzej Długosz 1.38.1.1 2020-07-04 2020-07-11 I.1. 10 1 Czapielsk
SZACHY do ustalenia 1.38.3.1 2020-08-06 2020-08-13 I.1. 10 1 Junoszyno
SZACHY do ustalenia 1.38.6 2020-10-10 2020-10-12 I.1. 10 1 Sztutowo
SZACHY do ustalenia 1.38.6.1 2020-11-06 2020-11-13 I.1. 8 1 Jastrzębia Góra
SZERMIERKA Konrad Pietrusiak 1.39.1 2020-02-10 2020-02-13 I.1. 2 1 Władysławowo
SZERMIERKA Konrad Pietrusiak 1.39.4 2020-06-23 2020-07-02 I.1. 14 2 Szarlota
SZERMIERKA Longin Szmit 1.39.4.1 2020-07-19 2020-07-24 I.1. 9 1 Szarlota
SZERMIERKA Konrad Pietrusiak 1.39.5 2020-07-25 2020-08-04 I.1. 16 2 Człuchów
SZERMIERKA do ustalenia 1.39.7 2020-08-17 2020-08-27 I.1. 14 1 Police
SZERMIERKA Filip Płocharski 1.39.7.1 2020-08-17 2020-08-27 I.1. 10 2 Gdańsk
SZERMIERKA do ustalenia 1.39.7.2 2020-09-20 2020-09-24 I.1. 8 2 Władysławowo
SZERMIERKA do ustalenia 1.39.7.3 2020-10-19 2020-10-22 I.1. 2 1 Władysławowo
taekwon-do ITF Marcin Wołosz 1.40.1 2020-01-20 2020-01-26 I.1. 10 1 Szczyrk
taekwon-do ITF do ustalenia 1.40.2 2020-08-13 2020-08-23 I.1. 14 1 Ostróda
taekwon-do ITF do ustalenia 1.40.3 2020-09-24 2020-09-27 I.1. 14 1 Władysławowo
taekwon-do ITF do ustalenia 1.40.3.1 2020-10-09 2020-10-11 I.1. 14 1 Władysławowo
taekwon-do ITF do ustalenia 1.40.5 2020-10-16 2020-10-18 I.1. 12 1 Ciechanów
taekwondo olimpijskie Leszek Wenecki 1.41.1 2020-02-15 2020-02-15 I.1. 6 1 Bydgoszcz
taekwondo olimpijskie Leszek Wenecki 1.41.2 2020-02-28 2020-02-29 I.1. 2 1 Świnoujście
taekwondo olimpijskie do ustalenia 1.41.10.1 2020-08-03 2020-08-12 I.1. 3 1 Gdańsk
taekwondo olimpijskie Leszek Wenecki 1.41.10.2 2020-08-17 2020-08-26 I.1. 3 1 Murzasichle
taekwondo olimpijskie do ustalenia 1.41.10.3 2020-09-26 2020-09-27 I.1. 6 1 Białystok
taekwondo olimpijskie do ustalenia 1.41.10.4 2020-10-03 2020-10-03 I.1. 6 1 Sopot
taekwondo olimpijskie do ustalenia 1.41.10.5 2020-10-30 2020-10-31 I.1. 5 1 Bydgoszcz
tenis Mariusz Ozdoba  1.42.1 2020-02-25 2020-02-28 I.1. 3 1 Sobota
tenis Mariusz Ozdoba 1.42.5.1 2020-07-25 2020-07-27 I.1. 3 1 Sobota
tenis Mariusz Ozdoba 1.42.5.2 2020-08-03 2020-08-06 I.1. 3 1 Szczecin
tenis Mariusz Ozdoba 1.42.5.3 2020-08-14 2020-08-18 I.1. 3 1 Łódź
tenis Mariusz Ozdoba 1.42.5.4 2020-07-22 2020-08-01 I.1. 3 1 Muszyna
tenis stołowy Skolimowski Karol 1.43.1 2020-01-19 2020-01-26 I.1. 7 2 Gdańsk
tenis stołowy Skolimowski Karol 1.43.1.1 2020-07-14 2020-07-21 I.1. 2 1 Gdańsk
tenis stołowy Kucharskki Leszek 1.43.2 2020-07-23 2020-08-02 I.1. 2 1 Górowo Iławeckie
tenis stołowy Skolimowski Karol 1.43.4 2020-07-27 2020-08-31 I.1. 12 2 Gdańsk
tenis stołowy Gaweł Tadeusz 1.34.4.1 2020-08-17 2020-08-28 I.1. 6 1 Rumia
tenis stołowy Skolimowski Karol 1.43.5 2020-09-25 2020-09-27 I.1. 8 1 Gdańsk
Triathlon Piotr Netter 1.44.0 2020-06-29 2020-07-09 I.1. 4 1 Rumia
Triathlon Piotr Netter 1.44.1 2020-07-14 2020-07-22 I.1. 4 1 Strawczynek
Unihokej do ustalenia 1.45.3.1 2020-08-24 2020-08-30 I.1. 18 1 Gdynia
Unihokej do ustalenia 1.45.3.2 2020-09-04 2020-09-06 I.1. 20 2 Cetniewo
Unihokej do ustalenia 1.45.3.3 2020-09-18 2020-09-19 I.1. 20 2 Chudek
Unihokej do ustalenia 1.45.4 2020-11-13 2020-11-15 I.1. 20 2 Cetniewo 
wioślarstwo Mariusz Pluta  1.46.1 2020-01-12 2020-01-24 I.1. 11 2 Murzasichle
wioślarstwo Michał Rychlicki 1.46.4 2020-07-05 2020-07-19 I.1. 12 3 Zgorzałe
Zapasy kobiet Natalia Blok 1.47.2.1 2020-07-06 2020-07-15 I.1. 6 1 Pelplin
Zapasy kobiet Bartosz Sofiński 1.47.3 2020-08-01 2020-08-08 I.1. 6 1 Pelplin
Zapasy kobiet Adam Blok 1.47.4 2020-08-18 2020-08-23 I.1. 6 1 Ocypel
zapasy styl klasyczny Serba Norbert 1.48.1 2020-01-19 2020-01-25 I.1. 13 2 Wydminy
zapasy styl klasyczny Serba Norbert 1.48.2.1 2020-08-01 2020-08-11 I.1. 4 1 Chmielno
zapasy styl klasyczny Serba Norbert 1.48.3 2020-08-08 2020-08-20 I.1. 19 2 Wydminy
Zapasy wolny  Natalia Blok 1.49.1 2020-02-20 2020-02-25 I.1. 6 2 Koronowo
Zapasy wolny  Adam Blok  1.49.3 2020-06-17 2020-06-24 I.1. 6 1 Białogard 
Zapasy wolny  Natalia Blok 1.49.3.1 2020-07-01 2020-07-06 I.1. 6 1 Ocypel
Zapasy wolny  Adam Blok 1.49.4 2020-08-20 2020-08-24 I.1. 6 1 Ocypel
żeglarstwo Grzegorz Mańkucki 1.50.11 2020-06-18 2020-06-21 I.1. 10 2 Puck
żeglarstwo Andrzej Lutomski 1.50.11.1 2020-06-26 2020-06-28 I.1. 5 1 Gdańsk
żeglarstwo Dariusz Dołęga 1.50.11.2 2020-07-01 2020-07-10 I.1. 4 1 Giżycko
żeglarstwo Arkadiusz Komorowski 1.50.11.3 2020-07-01 2020-07-08 I.1. 7 1 Charzykowy
żeglarstwo Andrzej Lutomski 1.50.11.4 2020-07-10 2020-07-12 I.1. 7 1 Człuchów
żeglarstwo Andrzej Lutomski 1.50.11.5 2020-07-19 2020-07-22 I.1. 7 1 Puck
żeglarstwo Arkadiusz Komorowski 1.50.11.6 2020-07-24 2020-07-26 I.1. 16 3 Charzykowy
żeglarstwo Grzegorz Mańkucki 1.50.11.7 2020-07-27 2020-08-01 I.1. 11 1 Gdańsk
żeglarstwo do ustalenia 1.50.13 2020-08-17 2020-08-21 I.1. 6 2 Gdynia
żeglarstwo do ustalenia 1.50.14 2020-08-23 2020-08-30 I.1. 18 3 Giżycko
żeglarstwo do ustalenia 1.50.14.1 2020-08-23 2020-08-30 I.1. 8 2 Gdańsk
żeglarstwo do ustalenia 1.50.15 2020-09-04 2020-09-06 I.1. 6 2 Człuchów
żeglarstwo do ustalenia 1.50.16.1 2020-09-13 2020-09-20 I.1. 13 3 Dziwnów
żeglarstwo do ustalenia 1.50.18 2020-09-25 2020-09-27 I.1. 6 2 Charzykowy
żeglarstwo do ustalenia 1.50.18.1 2020-09-26 2020-09-28 I.1. 8 2 Nieporęt
żeglarstwo do ustalenia 1.50.18.2 2020-10-09 2020-10-11 I.1. 8 2 Mrągowo
2. Kadra Wojewódzka Juniora młodszego
badminton Przemysław Ciastoń 2.1.1 2020-01-17 2020-01-24 I.1. 4 1 Solec Kujawski
badminton Przemysław Ciastoń 2.1.3 2020-07-26 2020-08-05 I.1. 2 1 Człuchów
badminton Ciastoń Przemysław 2.1.3.1 2020-08-03 2020-08-14 I.1. 4 1 Gdańsk
badminton do ustalenia 2.1.4 2020-08-16 2020-08-26 I.1. 4 1 Chmielno
boks K do ustalenia 2.2.3 2020-08-07 2020-08-14 I.1. 2 1 Mrzeżyno
boks K do ustalenia 2.2.4 2020-08-18 2020-08-23 I.1. 2 1 Pisz
boks M Łukasz Rusiewicz 2.3.2 2020-07-24 2020-08-07 I.1. 3 1 Zieleniec
boks M do ustalenia 2.3.3 2020-08-07 2020-08-14 I.1. 5 1 Mrzeżyno
boks M do ustalenia 2.3.4.1 2020-08-15 2020-08-24 I.1. 4 1 Rajgród
boks M do ustalenia 2.3.4.2 2020-08-24 2020-08-27 I.1. 4 1 Mikoszewo
CURLING do ustalenia 2.4.2 2020-08-23 2020-08-30 I.1. 4 1 Giżycko
CURLING do ustalenia 2.4.3 2020-11-26 2020-11-29 I.1. 4 1 Bełchatów
GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA Hanna Narloch 2.5.1 2020-01-21 2020-01-26 I.1. 8 2 Giżycko
GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA Hanna Narloch 2.5.2 2020-02-28 2020-03-02 I.1. 10 2 Sosnowiec
GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA Anna Mrozińska 2.5.7.1 2020-07-15 2020-07-23 I.1. 2 1 Płoty
GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA Hanna Narloch 2.5.7.2 2020-07-27 2020-07-31 I.1. 8 1 Gdynia
GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA Hanna Narloch 2.5.8.1 2020-08-04 2020-08-14 I.1. 8 2 Tuchola
GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA Anna Mrozińska 2.5.9.1 2020-08-11 2020-08-19 I.1. 3 1 SUSZ
GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA do ustalenia 2.5.9.2 2020-08-17 2020-08-21 I.1. 8 2 RUMIA
GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA do ustalenia 2.5.9.3 2020-09-11 2020-09-13 I.1. 6 2 WROCŁAW
GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA do ustalenia 2.5.9.4 2020-10-16 2020-10-18 I.1. 4 1 WARSZAWA
GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA do ustalenia 2.5.9.5 2020-11-06 2020-11-08 I.1. 5 1 GIŻYCKO
GSK Adam Koperski 2.6.1 2020-07-27 2020-08-05 I.1. 8 2 Szczecin
GSK do ustalenia 2.6.2 2020-08-17 2020-08-26 I.1. 7 2 Nysa
GSK do ustalenia 2.6.3 2020-11-09 2020-11-19 I.1. 9 2 Gdańsk
GSM Adam Koperski 2.7.1.1 2020-07-27 2020-08-05 I.1. 6 2 Szczecin
GSM Aneta Jaskólska 2.7.1.2 2020-07-28 2020-08-06 I.1. 4 1 Serwy
GSM do ustalenia 2.7.2 2020-08-17 2020-08-26 I.1. 10 2 Nysa
GSM do ustalenia 2.7.3 2020-11-13 2020-11-19 I.1. 10 2 Gdańsk
Golf Wacław Laszkiewicz 2.8.5.1 2020-07-14 2020-07-16 I.1. 2 1 Sobienie
Golf Wacław Laszkiewicz 2.8.6 2020-07-20 2020-07-23 I.1. 2 1 Toya Wrocław
Golf do ustalenia 2.8.7 2020-08-04 2020-08-06 I.1. 2 1 Lisia Polana
Golf do ustalenia 2.8.10 2020-09-11 2020-09-13 I.1. 3 1 Kalinowe Pola
Golf do ustalenia 2.8.11 2020-09-24 2020-09-27 I.1. 3 1 Binowo
Golf do ustalenia 2.8.12 2020-11-07 2020-11-14 I.1. 3 1 Cetniewo
Golf do ustalenia 2.8.12.1 2020-12-04 2020-12-07 I.1. 1 1 Tokary
Jeżdziectwo Łukasz Lesner  2.9.6 2020-06-25 2020-06-28 I.1. 7 1 Kwieki
Jeżdziectwo Łukasz Lesner  2.9.7.1 2020-07-02 2020-07-05 I.1. 7 1 Kwieki
Jeżdziectwo Łukasz Lesner  2.9.8 2020-07-24 2020-07-26 I.1. 7 1 Barłomino
Jeżdziectwo do ustalenia 2.9.9 2020-08-07 2020-08-09 I.1. 7 1 Kwieki
Jeżdziectwo do ustalenia 2.9.10 2020-09-04 2020-09-06 I.1. 7 1 Barłomino
Judo K Andrzej Jasiński 2.10.1 2020-01-18 2020-01-25 I.1. 4 1 Muszyna
Judo K Tomasz Lisicki 2.10.3.1 2020-07-27 2020-08-09 I.1. 4 1 Zakopane
Judo K do ustalenia 2.10.4 2020-08-18 2020-08-30 I.1. 4 1 Władysławowo
Judo M Andrzej Jasiński 2.11.1 2020-01-18 2020-01-25 I.1. 4 1 Muszyna
Judo M Tomasz Lisicki 2.11.3 2020-07-27 2020-08-09 I.1. 5 1 Zakopane
Judo M do ustalenia 2.11.4 2020-08-18 2020-08-30 I.1. 8 1 Władysławowo
Judo M do ustalenia 2.11.4.1 2020-11-27 2020-11-29 I.1. 8 1 Gdańsk
Kajakarstwo Piotr Ciesielski  2.12.4 2020-07-07 2020-07-21 I.1. 9 1 Szteklin
Kajakarstwo Piotr Ciesielski  2.12.4.0 2020-07-30 2020-08-02 I.1. 3 1 Poznań
Kajakarstwo Piotr Ciesielski  2.12.4.1 2020-08-13 2020-08-23 I.1. 4 1 Szteklin
Kajakarstwo do ustalenia 2.12.5 2020-10-23 2020-10-25 I.1. 9 1 Wałcz
Kajakarstwo do ustalenia 2.12.6 2020-12-10 2020-12-20 I.1. 7 1 Szklarska Poreba
łucznictwo Beata Olędzka 2.13.3.1 2020-07-03 2020-07-04 I.1. 5 1 Głuchołazy
łucznictwo Marek Murglin 2.13.4 2020-06-25 2020-06-28 I.1. 1 1 Warszawa
łucznictwo Marek Murglin 2.13.5 2020-07-06 2020-07-18 I.1. 4 1 Mausz
łucznictwo do ustalenia 2.13.6 2020-09-25 2020-09-27 I.1. 4 1 Żołedowo
Łyżwiarstwo Figurowe do ustalenia 2.14.2 2020-08-03 2020-08-29 I.1. 4 1 Gdańsk
Łyżwiarstwo Figurowe do ustalenia 2.14.3 2020-10-23 2020-10-25 I.1. 4 1 łódź
Łyżwiarstwo Figurowe do ustalenia 2.14.4 2020-10-26 2020-10-28 I.1. 4 1 Gdańsk
Łyż. Szyb. - short track Wiesław Kmiecik  2.15.0.1 2020-07-06 2020-07-18 I.1. 1 1 Tomaszów Mazowiecki
Łyż. Szyb. - short track Marek Kostecki 2.15.1 2020-07-19 2020-07-27 I.1. 2 2 Giżycko
Łyż. Szyb. - short track Darek Kulesza  2.15.1.1 2020-08-01 2020-08-14 I.1. 1 1 Krynica
Łyż. Szyb. - short track do ustalenia 2.15.1.2 2020-08-17 2020-08-30 I.1. 1 1 Sanok
Łyż. Szyb. - short track do ustalenia 2.15.2 2020-09-25 2020-09-27 I.1. 1 2 Sanok
Pięcioój nowoczesny Szymczuk Jan  2.16.1 2020-01-10 2020-01-19 I.1. 6 3 Szklarska Poręba
Pięcioój Nowoczesny Szymczuk Jan  2.16.5.1 2020-06-29 2020-07-06 I.1. 8 3 Władysławowo
Pięcioój nowoczesny do ustalenia 2.16.6.1 2020-08-21 2020-08-23 I.1. 8 3 Drzonków
Pięcioój nowoczesny do ustalenia 2.16.6.2 2020-09-11 2020-09-13 I.1. 14 2 Warszawa
Pięcioój nowoczesny do ustalenia 2.16.7.0 2020-10-23 2020-10-25 I.1. 14 2 Konstantynów Łódzki
Pięcioój nowoczesny do ustalenia 2.16.7.1 2020-11-06 2020-11-08 I.1. 14 2 Drzonków
Pięcioój nowoczesny do ustalenia 2.16.8 2020-12-04 2020-12-06 I.1. 8 1 Spała
podnoszenie ciężarów Tubaja Mirosław 2.18.1 2020-01-11 2020-01-22 I.1. 4 1 Grudziądz
podnoszenie ciężarów Lidia Guss 2.18.3 2020-07-14 2020-07-24 I.1. 3 1 Białogard
podnoszenie ciężarów Potocki Piotr 2.18.3.1 2020-07-14 2020-07-24 I.1. 2 1 Nowy Dwór
podnoszenie ciężarów do ustalenia 2.18.3.2 2020-09-01 2020-09-10 I.1. 2 1 Nowy Dwór
podnoszenie ciężarów do ustalenia 2.18.3.3 2020-10-01 2020-10-08 I.1. 2 1 Gdańsk
podnoszenie ciężarów do ustalenia 2.18.4 2020-12-01 2020-12-10 I.1. 2 1 Nowy Dwór
Rugby K do ustalenia 2.19.5 2020-08-11 2020-08-17 I.1. 8 1 Zgorzałe
Rugby K do ustalenia 2.19.6 2020-09-12 2020-09-13 I.1. 8 1 Sopot
Rugby K do ustalenia 2.19.7 2020-09-26 2020-09-27 I.1. 8 1 Rumia
Rugby K do ustalenia 2.19.8 2020-10-10 2020-10-11 I.1. 8 1 Sopot
Rugby M do ustalenia 2.20.2 2020-08-23 2020-08-29 I.1. 16 1 Zgorzałe
Rugby M do ustalenia 2.20.3 2020-10-15 2020-10-18 I.1. 14 1 Burzenin
strzelectwo Robert Biczkowski 2.21.1 2020-02-06 2020-02-09 I.1. 8 2 Puck
strzelectwo Biczkowski Robert  2.21.8.1 2020-07-27 2020-07-29 I.1. 10 2 Bydgoszcz
strzelectwo do ustalenia 2.21.9 2020-08-10 2020-08-22 I.1. 3 2 Złotoryja
strzelectwo do ustalenia 2.21.9.1 2020-08-16 2020-08-19 I.1. 8 2 Wrocław
strzelectwo do ustalenia 2.21.9.2 2020-08-20 2020-08-23 I.1. 2 1 Ustka
strzelectwo do ustalenia 2.21.9.3 2020-08-23 2020-08-29 I.1. 8 2 Ustka
strzelectwo do ustalenia 2.21.9.4 2020-10-08 2020-10-11 I.1. 6 2 Wrocław
strzelectwo do ustalenia 2.21.9.5 2020-10-15 2020-10-18 I.1. 7 3 Siedlce
strzelectwo do ustalenia 2.21.9.6 2020-10-20 2020-10-25 I.1. 11 3 Łeba
strzelectwo do ustalenia 2.21.9.7 2020-11-25 2020-11-29 I.1. 2 1 Białystok
strzelectwo do ustalenia 2.21.9.8 2020-12-10 2020-13-13 I.1. 11 3 Kołobrzeg
SZERMIERKA Konrad Pietrusiak 2.22.1 2020-02-08 2020-02-13 I.1. 5 1 Władysławowo
SZERMIERKA Konrad Pietrusiak 2.22.4 2020-06-23 2020-07-02 I.1. 4 1 Szarlota
SZERMIERKA Longin Szmit 2.22.4.1 2020-07-19 2020-07-24 I.1. 7 1 Szarlota
SZERMIERKA Konrad Pietrusiak 2.22.5 2020-07-25 2020-08-04 I.1. 7 1 Człuchów
SZERMIERKA Konrad Pietrusiak 2.22.5.1 2020-07-31 2020-08-09 I.1. 1 1 Zakopane
SZERMIERKA Konrad Pietrusiak 2.22.6.1 2020-08-13 2020-08-22 I.1. 1 1 Spała
SZERMIERKA Andrzej Witkowski 2.22.7 2020-08-17 2020-08-27 I.1. 6 1 Police
SZERMIERKA Filip Płocharski  2.22.7.1 2020-08-17 2020-08-27 I.1. 11 2 Gdańsk
SZERMIERKA do ustalenia 2.22.7.2 2020-09-20 2020-09-24 I.1. 10 2 Władysławowo
SZERMIERKA do ustalenia 2.22.7.3 2020-10-19 2020-10-22 I.1. 3 1 Władysławowo
taekwondo olimpijskie Leszek Wenecki 2.23.1 2020-02-15 2020-02-15 I.1. 4 1 Bydgoszcz
taekwondo olimpijskie Leszek Wenecki 2.23.2 2020-02-28 2020-02-29 I.1. 3 1 Świnoujście
taekwondo olimpijskie Leszek Wenecki 2.23.9.1 2020-08-03 2020-08-12 I.1. 3 1 Gdańsk
taekwondo olimpijskie Leszek Wenecki 2.23.9.2 2020-08-17 2020-08-26 I.1. 2 1 Murzasichle
taekwondo olimpijskie do ustalenia 2.23.9.3 2020-09-26 2020-09-27 I.1. 2 1 Białystok
taekwondo olimpijskie do ustalenia 2.23.9.4 2020-10-03 2020-10-03 I.1. 4 1 Sopot
taekwondo olimpijskie do ustalenia 2.23.9.5 2020-10-15 2020-10-18 I.1. 2 1 Bełżyce
Tenis  Krzysztof Kos  2.24.3.1 2020-07-05 2020-07-07 I.1. 1 1 Pobiedziska
Tenis  Mariusz Ozdoba 2.24.4.2 2020-07-22 2020-07-28 I.1. 1 1 Muszyna
Tenis  do ustalenia 2.24.7.1 2020-08-31 2020-09-06 I.1. 1 1 Kołobrzeg
Tenis  do ustalenia 2.24.7.2 2020-09-15 2020-09-21 I.1. 1 1 Szczwno Zdrój
Tenis  do ustalenia 2.24.7.3 2020-09-22 2020-09-27 I.1. 1 1 Poznań
tenis stołowy Skolimowski Karol 2.25.1 2020-01-19 2020-01-26 I.1. 3 2 Gdańsk
tenis stołowy Skolimowski Karol 2.25.2 2020-07-20 2020-08-07 I.1. 2 2 Gdańsk
tenis stołowy Szurgot Piotr 2.25.3.1 2020-08-03 2020-08-23 I.1. 3 1 Starogard Gdański
Triathlon  Monika Smaruj 2.26.2 2020-07-06 2020-07-24 I.1. 1 1 Gdańsk
wioślarstwo Mariusz Pluta  2.27.1 2020-01-12 2020-01-24 I.1. 8 1 Murzasichle
wioślarstwo Danuta Brenk 2.27.2 2020-01-24 2020-01-25 I.1. 1 1 Wrocław
wioślarstwo Michał Rychlicki 2.27.6 2020-07-05 2020-07-19 I.1. 9 1 Zgorzałe
wioślarstwo do ustalenia 2.27.6.1 2020-08-06 2020-08-12 I.1. 9 2 Gdańsk
Zapasy kobiet Adam Blok 2.28.3.1 2020-07-11 2020-07-21 I.1. 1 1 Pelplin
Zapasy kobiet Adam Blok  2.28.3.2 2020-08-02 2020-08-11 I.1. 1 1 Ocypel
Zapasy kobiet Adam Blok 2.28.4 2020-08-21 2020-08-30 I.1. 1 1 Ocypel/Koronowo
Zapasy styl klasyczny Serba Norbert 2.29.1 2020-02-28 2020-03-01 I.1. 7 1 Warszawa
Zapasy styl klasyczny Leonarczyk Piotr 2.29.2 2020-03-06 2020-03-14 I.1. 2 1 Poznań
Zapasy styl klasyczny Serba Norbert 2.29.6.1 2020-06-29 2020-07-10 I.1. 3 1 Racibórz
Zapasy styl klasyczny Serba Norbert 2.29.6.2 2020-07-20 2020-07-29 I.1. 2 1 Poznań
Zapasy styl klasyczny Serba Norbert 2.29.6.2.1 2020-08-01 2020-08-11 I.1. 3 1 Chmielno
Zapasy styl klasyczny Serba Norbert 2.29.6.3 2020-08-07 2020-08-16 I.1. 3 1 Racibórz
Zapasy styl klasyczny Serba Norbert 2.29.7 2020-08-08 2020-08-20 I.1. 9 2 Wydminy
Zapasy styl klasyczny do ustalenia 2.29.8 2020-10-16 2020-10-18 I.1. 10 1 Radom
zapasy wolne Natalia Blok 2.30.3 2020-06-19 2020-06-30 I.1. 5 1 Białogard 
zapasy wolne Adam Blok 2.30.3.1 2020-07-01 2020-07-10 I.1. 5 1 Pieczyska
zapasy wolne Adam Blok 2.30.4 2020-08-19 2020-08-23 I.1. 3 1 Ocypel
żeglarstwo Dominik Schutta 2.31.12.1 2020-06-25 2020-06-28 I.1. 10 2 Dziwnów
żeglarstwo Filip Lipski  2.31.13 2020-06-29 2020-07-05 I.1. 4 2 Puck
żeglarstwo Mirosław Laskowski 2.31.14.1 2020-06-30 2020-07-11 I.1. 5 1 Puck
żeglarstwo Grzegorz Formela 2.31.15 2020-07-04 2020-07-12 I.1. 4 1 Puck
żeglarstwo Łukasz Buderaski 2.31.16.1 2020-07-08 2020-07-11 I.1. 3 1 Górki Zach.
żeglarstwo Dominik Schutta 2.31.16.2 2020-07-09 2020-07-12 I.1. 10 2 Gdynia
żeglarstwo Mirosław Laskowski 2.31.16.3 2020-07-15 2020-07-18 I.1. 8 1 Puck
żeglarstwo Łukasz Buderaski 2.31.17 2020-07-20 2020-07-26 I.1. 4 1 Puck
żeglarstwo Mirosław Laskowski 2.31.17.1 2020-07-24 2020-07-27 I.1. 8 1 Zegrze
żeglarstwo Grzegorz Formela 2.31.17.2 2020-07-27 2020-08-02 I.1. 4 1 Wdzydze K.
żeglarstwo Mirosław Laskowski 2.31.17.4 2020-07-30 2020-08-06 I.1. 5 1 Ustka
żeglarstwo Łukasz Buderaski 2.31.18 2020-08-03 2020-08-05 I.1. 4 1 Puck
żeglarstwo do ustalenia 2.31.19 2020-08-17 2020-08-21 I.1. 6 2 Dziwnów
żeglarstwo do ustalenia 2.31.19.1 2020-08-20 2020-08-23 I.1. 5 2 Szczecin
żeglarstwo do ustalenia 2.31.19.2 2020-08-27 2020-08-30 I.1. 3 2 Ostróda
żeglarstwo do ustalenia 2.31.19.3 2020-09-03 2020-09-06 I.1. 3 2 Pisz
żeglarstwo do ustalenia 2.31.19.4 2020-09-10 2020-09-14 I.1. 3 2 Krynica
żeglarstwo do ustalenia 2.31.20 2020-09-14 2020-09-20 I.1. 2 2 Dziwnów
żeglarstwo do ustalenia 2.31.20.1 2020-09-17 2020-09-20 I.1. 3 2 Suwałki
żeglarstwo do ustalenia 2.31.21 2020-09-30 2020-10-03 I.1. 2 1 Giżycko
żeglarstwo do ustalenia 2.31.21.1 2020-10-01 2020-10-04 I.1. 2 1 Iława
biatlon Agnieszka Cyk 2.32.1 2020-07-22 2020-07-30 I.1. 1 1 Kamienna Góra
3. Kadra Wojewódzka Juniora 
badminton Przemysław Ciastoń 3.1.1 2020-01-17 2020-01-24 I.1. 4 1 Solec Kujawski
badminton Przemysław Ciastoń 3.1.3.1 2020-08-03 2020-08-14 I.1. 4 1 Gdańsk
badminton do ustalenia 3.1.4 2020-08-16 2020-08-26 I.1. 4 1 Chmielno
boks K Łukasz Rusiewicz 3.2.2 2020-07-24 2020-08-07 I.1. 1 1 Zieleniec
boks K do ustalenia 3.2.3 2020-08-07 2020-08-14 I.1. 1 1 Mrzeżyno
boks K do ustalenia 3.2.4 2020-08-15 2020-08-24 I.1. 2 1 Pisz
boks M Łukasz Rusiewicz 3.3.2 2020-07-24 2020-08-07 I.1. 3 1 Zieleniec
boks M do ustalenia 3.3.3 2020-08-07 2020-08-14 I.1. 1 1 Mrzeżyno
boks M do ustalenia 3.3.3.1 2020-08-15 2020-08-24 I.1. 4 1 Rajgród
boks M do ustalenia 3.3.4.1 2020-08-24 2020-08-27 I.1. 4 1 Mikoszewo
boks M do ustalenia 3.3.4.2 2020-10-20 2020-10-25 I.1. 4 1 do uzgodnienia
gimnastyka artystyczna  Agnieszka Walczyk 3.4.1 2020-01-21 2020-01-26 I.1. 3 2 Giżycko
gimnastyka artystyczna  Hanna Narloch 3.4.2 2020-02-28 2020-03-02 I.1. 5 1 Sosnowiec
gimnastyka artystyczna  Agnieszka Walczyk 3.4.7.1 2020-07-15 2020-07-23 I.1. 3 1 Płoty
gimnastyka artystyczna  Agnieszka Walczyk 3.4.7.2 2020-07-25 2020-07-31 I.1. 1 1 Giżycko
gimnastyka artystyczna  Hanna Narloch 3.4.8.1 2020-08-04 2020-08-14 I.1. 3 1 Tuchola
gimnastyka artystyczna  Anna Mrozińska 3.4.9.1 2020-08-11 2020-08-19 I.1. 3 1 Susz
gimnastyka artystyczna  do ustalenia 3.4.9.2 2020-08-17 2020-08-21 I.1. 6 2 Gdynia
gimnastyka artystyczna  Agnieszka Walczyk 3.4.9.3 2020-08-24 2020-08-28 I.1. 6 2 Gdynia
gimnastyka artystyczna  do ustalenia 3.4.10 2020-10-16 2020-10-18 I.1. 4 1 Szamotuły
gimnastyka artystyczna  do ustalenia 3.4.11 2020-10-23 2020-10-25 I.1. 3 1 Katowice
gimnastyka artystyczna  do ustalenia 3.4.11.1 2020-11-13 2020-11-15 I.1. 3 1 Giżycko
GSK Adam Koperski 3.5.2 2020-07-27 2020-08-05 I.1. 2 1 Szczecin
GSK do ustalenia 3.5.3 2020-08-10 2020-08-16 I.1. 2 1 Gdańsk
GSK do ustalenia 3.5.4 2020-08-17 2020-08-26 I.1. 1 1 Nysa
GSK do ustalenia 3.5.4.1 2020-09-07 2020-09-21 I.1. 2 1 Gdańsk
GSK do ustalenia 3.5.4.2 2020-10-12 2020-10-21 I.1. 2 1 Gdańsk
GSK do ustalenia 3.5.5 2020-11-16 2020-11-30 I.1. 2 1 Gdańsk
GSM Adam Koperski 3.6.2 2020-07-27 2020-08-05 I.1. 4 1 Szczecin
GSM do ustalenia 3.6.2.1 2020-08-10 2020-08-16 I.1. 5 1 Gdańsk
GSM do ustalenia 3.6.3 2020-08-17 2020-08-26 I.1. 2 1 Nysa
GSM do ustalenia 3.6.3.1 2020-09-14 2020-09-27 I.1. 5 1 Gdańsk
GSM do ustalenia 3.6.4 2020-11-16 2020-11-29 I.1. 5 1 Gdańsk
Golf Wacław Laszkiewicz 3.7.3.1 2020-06-26 2020-06-29 I.1. 2 1 Tokary
Golf Wacław Laszkiewicz 3.7.4 2020-06-29 2020-07-02 I.1. 3 1 Kalinowe Pola
Golf Wacław Laszkiewicz 3.7.5 2020-07-09 2020-07-12 I.1. 3 1 Rosa . Częstoch
Golf Wacław Laszkiewicz 3.7.6 2020-07-15 2020-07-19 I.1. 2 1 Toya k. Wrocław
Golf Wacław Laszkiewicz 3.7.7 2020-07-19 2020-07-23 I.1. 3 1 Toya k. Wrocław
Golf do ustalenia 3.7.8 2020-08-20 2020-08-23 I.1. 5 1 Modry Las
Golf do ustalenia 3.7.8.1 2020-09-10 2020-09-13 I.1. 2 1 Kalinowe Pola
Golf do ustalenia 3.7.8.2 2020-09-24 2020-09-27 I.1. 3 1 Binowo
Golf do ustalenia 3.7.9 2020-11-07 2020-11-14 I.1. 4 1 Cetniewo
Jeżdziectwo Łukasz Lesner  3.8.6 2020-06-25 2020-06-28 I.1. 3 1 Kwieki
Jeżdziectwo Łukasz Lesner  3.8.7.1 2020-07-02 2020-07-05 I.1. 3 1 Kwieki
Jeżdziectwo Łukasz Lesner  3.8.8 2020-07-24 2020-07-26 I.1. 3 1 Barłomino
Jeżdziectwo do ustalenia 3.8.9 2020-08-07 2020-08-09 I.1. 3 1 Kwieki
Jeżdziectwo do ustalenia 3.8.10 2020-09-04 2020-09-06 I.1. 3 1 Barłomino
Jeżdziectwo do ustalenia 3.8.11 2020-09-10 2020-09-13 I.1. 3 1 Kwieki
Jeżdziectwo do ustalenia 3.8.12 2020-10-23 2020-10-25 I.1. 3 1 Barłomino
Judo K do ustalenia 3.9.4 2020-08-18 2020-08-30 I.1. 4 1 Władysławowo
Judo K do ustalenia 3.9.4.1 2020-10-09 2020-10-14 I.1. 4 1 Bielsko-Biała
Judo K do ustalenia 3.9.4.2 2020-11-27 2020-11-29 I.1. 4 1 Gdańsk
Judo M Andrzej Jasiński 3.10.1 2020-01-18 2020-01-25 I.1. 5 1 Muszyna
Judo M Tomasz Lisicki 3.10.4 2020-07-27 2020-08-09 I.1. 4 1 Zakopane
Judo M do ustalenia 3.10.5 2020-08-18 2020-08-30 I.1. 5 1 Władysławowo
Judo M do ustalenia 3.10.5.1 2020-09-15 2020-09-22 I.1. 7 1 Władysławowo
Judo M do ustalenia 3.10.5.2 2020-11-27 2020-11-29 I.1. 3 1 Gdańsk
Kajakarstwo Piotr Ciesielski  3.11.4 2020-07-07 2020-07-21 I.1. 3 1 Szteklin
Kajakarstwo Piotr Ciesielski  3.11.4.0 2020-07-30 2020-08-02 I.1. 3 1 Poznań
Kajakarstwo Piotr Ciesielski  3.11.4.1 2020-08-13 2020-08-23 I.1. 2 1 Szteklin
Kajakarstwo do ustalenia 3.11.4.2 2020-09-19 2020-09-20 I.1. 2 1 Sztum
Kajakarstwo do ustalenia 3.11.5 2020-10-23 2020-10-25 I.1. 2 1 Wałcz
Kajakarstwo do ustalenia 3.11.6 2020-12-10 2020-12-20 I.1. 2 1 Szklarska Poreba
łucznictwo Marek Murglin 3.12.3 2020-06-25 2020-06-28 I.1. 1 1 Warszawa
łucznictwo Marek Murglin 3.12.4 2020-07-06 2020-07-18 I.1. 3 1 Mausz
Łyżwiarstwo Figurowe do ustalenia 3.13.2 2020-08-03 2020-08-29 I.1. 2 2 Gdańsk
podnoszenie ciężarów Damian Hahn  3.14.1 2020-01-11 2020-01-22 I.1. 4 1 Grudziądz
podnoszenie ciężarów Damian Hahn  3.14.3 2020-07-14 2020-07-24 I.1. 2 1 Białogard
podnoszenie ciężarów Potocki Piotr 3.14.3.1 2020-07-14 2020-07-24 I.1. 1 1 Nowy Dwór
podnoszenie ciężarów Tubaja mirosław 3.14.3.2 2020-07-14 2020-07-24 I.1. 2 1 Kwidzyn
podnoszenie ciężarów do ustalenia 3.14.3.3 2020-10-01 2020-10-10 I.1. 2 1 Gdańsk
podnoszenie ciężarów do ustalenia 3.14.3.4 2020-11-03 2020-11-08 I.1. 2 1 Gdańsk
podnoszenie ciężarów do ustalenia 3.14.3.5 2020-12-01 2020-12-09 I.1. 1 1 Nowy Dwór
Rugby do ustalenia 3.15.2 2020-08-23 2020-08-29 I.1. 12 1 Zgorzałe
Rugby do ustalenia 3.15.3 2020-10-15 2020-10-18 I.1. 12 1 Burzenin
strzelectwo Robert Biczkowski 3.16.1 2020-02-06 2020-02-09 I.1. 4 2 Puck
strzelectwo Jacel Dagil 3.16.6.1 2020-07-23 2020-07-26 I.1. 4 1 Wrocław
strzelectwo do ustalenia 3.16.6.2 2020-08-10 2020-08-22 I.1. 2 1 Złotoryja
strzelectwo do ustalenia 3.16.6.3 2020-08-20 2020-08-23 I.1. 4 1 Ustka
strzelectwo do ustalenia 3.16.8 2020-09-03 2020-09-06 I.1. 1 1 Zielona Góra
strzelectwo do ustalenia 3.16.8.1 2020-09-03 2020-09-06 I.1. 4 1 Bydgoszcz
strzelectwo do ustalenia 3.16.8.2 2020-09-08 2020-09-14 I.1. 6 2 Ustka
strzelectwo do ustalenia 3.16.9 2020-10-01 2020-10-04 I.1. 3 1 Wrocław
strzelectwo do ustalenia 3.16.10 2020-10-20 2020-10-25 I.1. 6 2 Łeba
strzelectwo do ustalenia 3.16.11 2020-11-04 2020-11-08 I.1. 2 1 Wrocław
strzelectwo do ustalenia 3.16.12 2020-11-25 2020-11-29 I.1. 3 1 Białystok
strzelectwo do ustalenia 3.16.12.1 2020-12-10 2020-12-13 I.1. 6 2 Kołobrzeg
SZERMIERKA Konrad Pietrusiak 3.17.3 2020-06-23 2020-07-02 I.1. 4 1 Szarlota
SZERMIERKA Konrad Pietrusiak 3.17.4.1 2020-07-31 2020-08-09 I.1. 3 1 Zakopane
SZERMIERKA Konrad Pietrusiak 3.17.4.2 2020-08-13 2020-08-22 I.1. 2 1 Spała
SZERMIERKA Andrzej Witkowski 3.17.6 2020-08-17 2020-08-27 I.1. 1 1 Police
SZERMIERKA do ustalenia 3.17.6.1 2020-09-20 2020-09-24 I.1. 8 1 Władysławowo
SZERMIERKA do ustalenia 3.17.7.1 2020-10-12 2020-10-14 I.1. 8 2 Gdańsk
SZERMIERKA do ustalenia 3.17.7.2 2020-10-16 2020-10-18 I.1. 8 2 Leszno
SZERMIERKA do ustalenia 3.17.8 2020-11-20 2020-11-21 I.1. 8 1 Poznań
SZERMIERKA do ustalenia 3.17.8.1 2020-12-11 2020-12-12 I.1. 7 1 Wrocław
taekwondo olimpijskie Leszek Wenecki 3.18.1 2020-02-15 2020-02-15 I.1. 3 1 Bydgoszcz
taekwondo olimpijskie Leszek Wenecki 3.18.2 2020-02-28 2020-02-29 I.1. 3 1 Świnoujście
taekwondo olimpijskie Leszek Wenecki 3.18.9.1 2020-08-03 2020-08-12 I.1. 3 1 Gdańsk
taekwondo olimpijskie Leszek Wenecki 3.18.9.2 2020-08-17 2020-08-26 I.1. 3 1 Murzasichle
taekwondo olimpijskie do ustalenia 3.18.9.3 2020-09-26 2020-09-27 I.1. 1 1 Białystok
taekwondo olimpijskie do ustalenia 3.18.9.4 2020-10-02 2020-10-03 I.1. 2 1 Sopot
taekwondo olimpijskie do ustalenia 3.18.9.5 2020-10-22 2020-10-25 I.1. 3 1 Kętrzyn
Tenis do ustalenia 3.19.4 2020-09-15 2020-09-21 I.1. 1 1 Szczawno Zdrój
Tenis do ustalenia 3.19.5 2020-09-22 2020-09-27 I.1. 1 1 Poznań 
Tenis do ustalenia 3.19.8 2020-08-31 2020-09-06 I.1. 1 1 Kołobrzeg
tenis stołowy Skolimowski Karol 3.20.1 2020-01-19 2020-01-26 I.1. 6 2 Gdańsk
tenis stołowy Skolimowski Karol 3.20.2.1 2020-07-14 2020-07-31 I.1. 5 2 Gdańsk
tenis stołowy Skolimowski Karol 3.20.5 2020-08-03 2020-08-31 I.1. 8 2 Gdańsk
wioślarstwo Mariusz Pluta  3.21.1 2020-01-12 2020-01-24 I.1. 6    1 Murzasichle
wioślarstwo Danuta Brenk 3.21.2 2020-01-24 2020-01-25 I.1. 1    1 Wrocław
wioślarstwo Michał Rychlicki 3.21.6 2020-07-05 2020-07-19 I.1. 8    1 Zgorzałe
wioślarstwo do ustalenia 3.21.6.1 2020-10-23 2020-10-25 I.1. 6    1 Poznań
Zapasy kobiet Cezary Jastreb 3.22.3.1 2020-07-03 2020-07-19 I.1. 2 1 Białogard
Zapasy kobiet Adam Blok 3.22.3.2 2020-07-21 2020-07-30 I.1. 1 1 Ocypel
Zapasy kobiet do ustalenia 3.22.4 2020-08-01 2020-08-10 I.1. 1 1 Karlino
Zapasy kobiet do ustalenia 3.22.5 2020-08-22 2020-08-30 I.1. 2 1 Ocypel
Zapasy styl klasyczny Serba Norbert  3.23.4 2020-08-08 2020-08-20 I.1. 6 1 Wydminy
Zapasy styl klasyczny do ustalenia 3.23.4.1 2020-08-30 2020-09-10 I.1. 2 1 Spała
Zapasy styl klasyczny do ustalenia 3.23.4.2 2020-09-18 2020-09-20 I.1. 4 1 Gdańsk
Zapasy styl klasyczny do ustalenia 3.23.4.3 2020-10-23 2020-10-25 I.1. 5 1 Gdańsk
Zapasy styl klasyczny do ustalenia 3.23.6 2020-11-06 2020-11-07 I.1. 5 1 Wałbrzych
Zapasy styl klasyczny do ustalenia 3.23.7 2020-11-08 2020-11-13 I.1. 2 1 Walbrzych
zapasy wolne Natalia Blok 3.24.3.0 2020-07-01 2020-07-06 I.1. 3 1 Pieczyska
zapasy wolne Natalia Blok 3.24.3.1 2020-07-21 2020-07-30 I.1. 3 1 Ocypel
zapasy wolne Natalia Blok 3.24.4 2020-08-21 2020-08-29 I.1. 3 1 Ocypel
żeglarstwo Mirosław Laskowski 3.25.12.1 2020-06-30 2020-07-11 I.1. 4 1 Puck
żeglarstwo Maciej Dziemiańczuk 3.25.12.2 2020-07-09 2020-07-12 I.1. 6 1 Gdańsk
żeglarstwo Mirosław Laskowski 3.25.12.3 2020-07-15 2020-07-18 I.1. 4 1 Puck
żeglarstwo Maciej Dziemiańczuk 3.25.12.4 2020-07-17 2020-07-21 I.1. 6 1 Sopot
żeglarstwo Mirosław Laskowski 3.25.12.5 2020-07-24 2020-07-27 I.1. 4 1 Zegrze
żeglarstwo Mirosław Laskowski 3.25.12.6 2020-07-30 2020-08-06 I.1. 4 1 Ustka
żeglarstwo do ustalenia 3.25.12.7 2020-08-05 2020-08-09 I.1. 6 2 Górki Zachodnie 
żeglarstwo do ustalenia 3.25.12.8 2020-08-06 2020-08-09 I.1. 2 1 Olsztyn
żeglarstwo do ustalenia 3.25.13 2020-08-13 2020-08-16 I.1. 2 1 Giżycko
żeglarstwo do ustalenia 3.25.15.1 2020-09-02 2020-09-06 I.1. 5 2 Puck
żeglarstwo do ustalenia 3.25.16.1 2020-09-21 2020-09-27 I.1. 2 1 Gdańsk
żeglarstwo do ustalenia 3.25.16.2 2020-09-30 2020-10-03 I.1. 4 1 Giżycko
żeglarstwo do ustalenia 3.25.16.3 2020-10-02 2020-10-04 I.1. 6 2 Warszawa
żeglarstwo do ustalenia 3.25.16.4 2020-10-07 2020-10-10 I.1. 2 1 Mrągowo
żeglarstwo do ustalenia 3.25.16.5 2020-10-09 2020-10-11 I.1. 6 2 Mrągowo
4. Kadra Wojewódzka Młodzieżowców
boks K Łukasz Rusiewicz 4.1.3 2020-07-24 2020-08-07 I.1. 1 1 Zieleniec
boks K do ustalenia 4.1.4 2020-08-07 2020-08-14 I.1. 4 1 Mrzeżyno
boks K do ustalenia 4.1.5 2020-08-15 2020-08-24 I.1. 4 1 Rajgród
boks K do ustalenia 4.1.5.1 2020-10-01 2020-10-10 I.1. 4 1 do uzgodnienia
boks M Łukasz Rusiewicz 4.2.3 2020-07-24 2020-08-07 I.1. 3 1 Zieleniec
boks M Marek Chrobak 4.2.3.1 2020-07-26 2020-08-09 I.1. 4 1 Mikoszewo
boks M do ustalenia 4.2.4 2020-08-07 2020-08-14 I.1. 1 1 Mrzeżyno
boks M do ustalenia 4.2.4.1 2020-08-15 2020-08-24 I.1. 3 1 Rajgród
boks M do ustalenia 4.2.5.1 2020-10-01 2020-10-10 I.1. 6 1 do uzgodnienia
boks M do ustalenia 4.2.5.2 2020-11-02 2020-11-10 I.1. 6 1 do uzgodnienia
gimnastyka artystyczna Hanna Narloch 4.3.1 2020-02-28 2020-03-02 I.1. 2 1 Sosnowiec
gimnastyka artystyczna Hanna Narloch 4.3.2 2020-03-09 2020-03-11 I.1. 4 2 Gdynia
gimnastyka artystyczna Maria Mrozińska 4.3.9.1 2020-07-20 2020-07-24 I.1. 2 1 Rumia
gimnastyka artystyczna  Hanna Narloch 4.3.11.1 2020-08-04 2020-08-14 I.1. 1 1 Tuchola
gimnastyka artystyczna  Maria Mrozińska 4.3.12.1 2020-08-17 2020-08-21 I.1. 3 1 Rumia
gimnastyka artystyczna  Maria Mrozińska 4.3.12.2 2020-08-24 2020-08-28 I.1. 3 1 Rumia
gimnastyka artystyczna  do ustalenia 4.3.12.3 2020-09-07 2020-09-16 I.1. 4 2 Giżycko
gimnastyka artystyczna do ustalenia 4.3.13 2020-10-05 2020-10-08 I.1. 4 1 Gdynia
gimnastyka artystyczna do ustalenia 4.3.13.1 2020-10-15 2020-10-18 I.1. 4 1 Giżycko
gimnastyka artystyczna do ustalenia 4.3.13.2 2020-10-22 2020-10-31 I.1. 4 2 Giżycko
gimnastyka artystyczna do ustalenia 4.3.15 2020-11-16 2020-11-17 I.1. 3 1 Rumia
gimnastyka artystyczna do ustalenia 4.3.15.1 2020-11-26 2020-12-05 I.1. 4 2 Giżycko
GSM Czesław Słodkowski 4.4.1 2020-02-20 2020-03-02 I.1. 2 1 Gdańsk
GSM Czesław Słodkowski 4.4.3.1 2020-06-29 2020-07-17 I.1. 2 1 Gdańsk
GSM Czesław Słodkowski 4.4.3.2 2020-07-23 2020-07-26 I.1. 2 1 Gdańsk
GSM Adam Koperski 4.4.3.3 2020-07-27 2020-08-05 I.1. 1 1 Szczecin
GSM Czesław Słodkowski 4.4.4 2020-07-27 2020-08-07 I.1. 1 1 Gdańsk
GSM do ustalenia 4.4.5 2020-08-10 2020-08-16 I.1. 2 1 Gdańsk
GSM do ustalenia 4.4.6 2020-08-17 2020-08-26 I.1. 1 1 Nysa
GSM do ustalenia 4.4.7 2020-09-07 2020-09-26 I.1. 2 1 Gdańsk
GSM do ustalenia 4.4.8 2020-11-09 2020-11-28 I.1. 2 1 Gdańsk
jeździectwo Łukasz Lesner  4.5.4 2020-06-25 2020-06-28 I.1. 2 1 Kwieki
jeździectwo Łukasz Lesner  4.5.5.1 2020-07-02 2020-07-05 I.1. 2 1 Kwieki
jeździectwo Łukasz Lesner  4.5.6 2020-07-24 2020-07-26 I.1. 2 1 Barłomino
jeździectwo do ustalenia 4.5.7 2020-08-07 2020-08-09 I.1. 1 1 Kwieki
jeździectwo do ustalenia 4.5.8 2020-09-04 2020-09-06 I.1. 2 1 Barłomino
JUDO K Tomasz Lisicki 4.6.3 2020-07-27 2020-08-09 I.1. 3 1 Zakopane
JUDO K do ustalenia 4.6.4 2020-08-18 2020-08-30 I.1. 5 1 Władysławowo
JUDO K do ustalenia 4.6.5 2020-09-15 2020-09-23 I.1. 5 1 Władysławowo
JUDO K do ustalenia 4.6.5.1 2020-11-02 2020-11-07 I.1. 5 1 Gdańsk
JUDO K do ustalenia 4.6.5.2 2020-11-09 2020-11-14 I.1. 5 1 Gdańsk
JUDO K do ustalenia 4.6.5.3 2020-11-16 2020-11-20 I.1. 5 1 Gdańsk
JUDO K do ustalenia 4.6.5.4 2020-11-21 2020-11-24 I.1. 3 1 Oleśnica
JUDO M Tomasz Lisicki 4.7.3 2020-07-27 2020-08-09 I.1. 3 1 Zakopane
JUDO M do ustalenia 4.7.4 2020-08-18 2020-08-30 I.1. 4 1 Władysławowo
JUDO M do ustalenia 4.7.5 2020-09-15 2020-09-23 I.1. 4 1 Władysławowo
JUDO M do ustalenia 4.7.5.1 2020-11-02 2020-11-04 I.1. 1 1 Gdańsk
kajakarstwo Piotr Ciesielski  4.8.6 2020-07-07 2020-07-21 I.1. 2 1 Szteklin
kajakarstwo Piotr Ciesielski  4.8.8 2020-07-24 2020-07-26 I.1. 2 1 Poznań
kajakarstwo Piotr Ciesielski  4.8.9.1 2020-07-31 2020-08-09 I.1. 1 1 Szteklin
kajakarstwo Piotr Ciesielski  4.8.9.2 2020-08-03 2020-08-12 I.1. 1 1 Szteklin
kajakarstwo do ustalenia 4.8.10 2020-08-14 2020-08-16 I.1. 2 1 Bydgoszcz
kajakarstwo do ustalenia 4.8.10.1 2020-08-16 2020-08-23 I.1. 2 1 Szteklin
kajakarstwo do ustalenia 4.8.11 2020-09-18 2020-09-20 I.1. 2 1 Sztum
kajakarstwo do ustalenia 4.8.12 2020-10-23 2020-10-23 I.1. 2 1 Wałcz
kajakarstwo do ustalenia 4.8.13 2020-12-10 2020-12-20 I.1. 2 1 Szklarska Poręba
łucznictwo Włodzimierz Schmidt 4.9.1 2020-02-21 2020-02-23 I.1. 1 1 Świebodzice
łucznictwo Marek Murglin 4.9.6 2020-06-25 2020-06-28 I.1. 1 1 Warszawa
łucznictwo Marek Murglin 4.9.7.1 2020-07-13 2020-07-18 I.1. 1 1 Mausz
łucznictwo do ustalenia 4.9.8 2020-08-17 2020-08-27 I.1. 2 1 Mausz
łucznictwo do ustalenia 4.9.9 2020-08-28 2020.08,30 I.1. 2 1 Legnica
łucznictwo do ustalenia 4.9.10 2020-09-11 2020-09-13 I.1. 2 1 Zgierz
łucznictwo do ustalenia 4.9.11 2020-09-25 2020-09-26 I.1. 2 1 Kielce
łyżwiarstwo figurowe do ustalenia 4.10.3 2020-08-03 2020-08-29 I.1. 2 2 Gdańsk
łyżwiarstwo figurowe do ustalenia 4.10.5 2020-09-04 2020-09-06 I.1. 2 2 Oświęcim
łyżwiarstwo figurowe do ustalenia 4.10.6 2020-09-07 2020-09-12 I.1. 2 2 Gdańsk
łyżwiarstwo figurowe do ustalenia 4.10.7 2020-09-21 2020-09-26 I.1. 2 2 Gdańsk
łyżwiarstwo figurowe do ustalenia 4.10.8 2020-10-23 2020-10-25 I.1. 2 2 Łódź
łyżwiarstwo figurowe do ustalenia 4.10.9 2020-11-12 2020-11-15 I.1. 1 1 Warszawa
podnoszenie ciężarów Tubaja Mirosław  4.11.1 2020-01-11 2020-01-22 I.1. 2 1 Grudziądz
podnoszenie ciężarów Potocki Piotr 4.11.2 2020-07-14 2020-07-24 I.1. 1 1 Nowy Dwór
podnoszenie ciężarów do ustalenia 4.11.3 2020-12-01 2020-12-07 I.1. 2 1 Nowy Dwór
Łyż. Szybkie tor krótki Artur Kostecki 4.12.1 2020-02-18 2020-02-23 I.1. 1 1 Gdańsk
Łyż. Szybkie tor krótki Artur Kostecki 4.12.2 2020-02-28 2020-03-02 I.1. 1 1 Białystok
Łyż, Szybkie tor krótki Artur Kostecki 4.12.5.1 2020-06-30 2020-07-05 I.1. 1 1 Gdańsk
Łyż. Szybkie tor długi Marek Kostecki 4.12.5.2 2020-07-27 2020-07-28 I.1. 3 1 Giżycko
Łyż. Szybkie tor długi do ustalenia 4.12.5.3 2020-08-02 2020-08-16 I.1. 3 1 Elbląg/Gdańsk
Łyż. Szybkie tor krótki do ustalenia 4.12.5.4 2020-08-23 2020-08-29 I.1. 1 1 Gdańsk
Łyż. Szybkie tor długi do ustalenia 4.12.6 2020-09-07 2020-09-19 I.1. 3 1 Elbląg/Gdańsk
Łyż. Szybkie tor krótki do ustalenia 4.12.10 2020-09-24 2020-09-29 I.1. 1 1 Gdańsk
Łyż. Szybkie tor krótki do ustalenia 4.12.11 2020-10-16 2020-10-18 I.1. 1 1 Białystok
Łyż. Szybkie tor długi do ustalenia 4.12.11.1 2020-10-27 2020-10-31 I.1. 3 1 Spała/Tomaszów 
strzelectwo Robert Biczkowski 4.13.1 2020-02-06 2020-02-09 I.1. 3 1 Puck
strzelectwo do ustalenia 4.13.6.2 2020-08-10 2020-08-22 I.1. 2 1 Złotoryja
strzelectwo do ustalenia 4.13.6.3 2020-08-20 2020-08-23 I.1. 1 1 Ustka
strzelectwo do ustalenia 4.13.8 2020-09-03 2020-09-06 I.1. 2 1 Zielona Góra
strzelectwo do ustalenia 4.13.8.1 2020-09-03 2020-09-06 I.1. 3 1 Bydgoszcz
strzelectwo do ustalenia 4.13.8.2 2020-09-08 2020-09-14 I.1. 3 1 Ustka
strzelectwo do ustalenia 4.13.9 2020-10-01 2020-10-04 I.1. 4 1 Wrocław
strzelectwo do ustalenia 4.13.10 2020-10-20 2020-10-25 I.1. 4 1 Łeba
strzelectwo do ustalenia 4.13.11 2020-11-04 2020-11-08 I.1. 1 1 Wrocław
strzelectwo do ustalenia 4.13.12 2020-11-25 2020-11-29 I.1. 3 1 Białystok
strzelectwo do ustalenia 4.13.12.1 2020-12-10 2020-12-13 I.1. 2 1 Kołobrzeg
SZERMIERKA Konrad Pietrusiak 4.14.4 2020-06-23 2020-07-02 I.1. 2 1 Szarlota
SZERMIERKA Konrad Pietrusiak 4.14.5 2020-07-25 2020-08-04 I.1. 1 1 Człuchów
SZERMIERKA Andrzej Witkowski 4.14.5.1 2020-08-17 2020-08-27 I.1. 1 1 Police
SZERMIERKA Szymański Stanisław 4.14.6 2020-08-19 2020-08-30 I.1. 1 1 Szczyrk
SZERMIERKA do ustalenia 4.14.7 2020-09-04 2020-09-14 I.1. 2 1 Władysławowo
SZERMIERKA do ustalenia 4.14.7.1 2020-10-12 2020-10-14 I.1. 3 1 Gdańsk
SZERMIERKA do ustalenia 4.14.7.2 2020-10-16 2020-10-18 I.1. 3 2 Leszno
SZERMIERKA do ustalenia 4.14.7.3 2020-12-11 2020-12-12 I.1. 3 1 Wrocław
taekwondo olimpijskie Leszek Wenecki 4.15.1 2020-02-15 2020-02-15 I.1. 2 1 Bydgoszcz
taekwondo olimpijskie Leszek Wenecki 4.15.2 2020-02-28 2020-02-29 I.1. 1 1 Świnoujście
taekwondo olimpijskie Leszek Wenecki 4.15.8.1 2020-08-03 2020-08-12 I.1. 2 1 Gdańsk
taekwondo olimpijskie Leszek Wenecki  4.15.8.2 2020-08-17 2020-08-26 I.1. 2 1 Murzasichle
taekwondo olimpijskie do ustalenia 4.15.8.3 2020-09-26 2020-09-27 I.1. 2 1 Białystok
taekwondo olimpijskie do ustalenia 4.15.8.4 2020-10-02 2020-10-03 I.1. 2 1 Sopot
taekwondo olimpijskie do ustalenia 4.15.8.5 2020-10-22 2020-10-25 I.1. 2 1 Kętrzyn
tenis stołowy Skolimowski Karol 4.16.1 2020-01-19 2020-01-26 I.1. 1 1 Gdańsk
tenis stołowy Skolimowski Karol 4.16.3 2020-07-15 2020-07-24 I.1. 1 1 Gdańsk
tenis stołowy Płotka Waldemar 4.16.3.1 2020-07-15 2020-08-14 I.1. 2 1 Luzino
tenis stołowy Skolimowski Karol 4.16.5 2020-08-03 2020-08-31 I.1. 1 1 Gdańsk
wioślarstwo Mariusz Pluta  4.17.1 2020-01-12 2020-01-24 I.1. 4 1 Murzasichle
wioślarstwo Danuta Brenk 4.17.2 2020-01-24 2020-01-25 I.1. 3 1 Wrocław
wioślarstwo Michał Rychlicki 4.17.7 2020-07-05 2020-07-19 I.1. 5 1 Zgorzałe
wioślarstwo do ustalenia 4.17.7.2 2020-09-04 2020-09-17 I.1. 5 1 Gdańsk
wioślarstwo do ustalenia 4.17.7.3 2020-09-18 2020-09-20 I.1. 5 1 Poznań
wioślarstwo do ustalenia 4.17.7.4 2020-10-23 2020-10-23 I.1. 5 1 Poznań
Zapasy kobiet Anna Sznajder 4.18.1 2020-02-20 2020-02-25 I.1. 5 1 Gdańsk
Zapasy kobiet Zbigniew Grzegorowski 4.18.2 2020-03-01 2020-03-06 I.1. 5 1 Gdańsk
Zapasy kobiet Joanna Bednarska 4.18.6 2020-07-01 2020-07-09 I.1. 4 1 Wydminy
Zapasy kobiet Adam Blok  4.18.6.1 2020-07-08 2020-07-18 I.1. 1 1 Ocypel
Zapasy kobiet Joanna Bednarska 4.18.6.2 2020-07-19 2020-07-25 I.1. 4 1 Wydminy
Zapasy kobiet Natalia Blok 4.18.7 2020-08-03 2020-08-10 I.1. 1 1 Ocypel
Zapasy kobiet Zbigniew Grzegorowski 4.18.7.1 2020-08-18 2020-08-26 I.1. 4 1 Wydminy
Zapasy kobiet Joanna Bednarska 4.18.8 2020-09-01 2020-09-06 I.1. 5 1 Wydminy
Zapasy kobiet Anna Sznajder 4.18.9 2020-09-11 2020-09-13 I.1. 5 1 Warszawa
Zapasy kobiet Anna Sznajder 4.18.10.1 2020-10-09 2020-10-11 I.1. 5 1 Gdańsk
Zapasy styl klasyczny Serba Norbert  4.19.3 2020-08-08 2020-08-20 I.1. 2 1 Wydminy
Zapasy styl klasyczny do ustalenia 4.19.3.1 2020-08-28 2020-09-05 I.1. 1 1 Spała
Zapasy styl klasyczny do ustalenia 4.19.3.2 2020-10-11 2020-10-19 I.1. 1 1 Poznań
Zapasy wolne Sofiński Bartłomiej 4.20.4.0 2020-07-01 2020-07-11 I.1. 3 1 Białogard
Zapasy wolne Natalia Blok 4.20.4.1 2020-07-20 2020-08-02 I.1. 3 1 Karlino
Zapasy wolne Natalia Blok 4.20.5.1 2020-08-20 2020-08-29 I.1. 3 1 Ocypel
Zapasy wolne do ustalenia 4.20.5.2 2020-09-02 2020-09-10 I.1. 3 1 Ocypel/Pelplin
Zapasy wolne do ustalenia 4.20.5.3 2020-09-24 2020-09-27 I.1. 1 1 Pelplin
żeglarstwo Maciej Dziemiańczuk 4.21.7 2020-06-25 2020-06-27 I.1. 5 1 Puck
żeglarstwo Filip Lipski  4.21.9 2020-06-26 2020-06-29 I.1. 1 1 Gdańsk GZ
żeglarstwo Maciej Dziemiańczuk 4.21.9.1 2020-07-02 2020-07-05 I.1. 5 1 Puck
żeglarstwo Mirosław Laskowski 4.21.10 2020-06-30 2020-07-11 I.1. 2 1 Puck
żeglarstwo Paweł Nowakowski 4.21.10.1 2020-06-29 2020-07-31 I.1. 2 1 Gdańsk
żeglarstwo Maciej Dziemiańczuk 4.21.10.2 2020-07-10 2020-07-12 I.1. 5 1 Gdańsk
żeglarstwo Filip Lipski  4.21.10.3 2020-07-11 2020-07-17 I.1. 1 1 Węgorzewo
żeglarstwo Maciej Dziemiańczuk 4.21.11 2020-07-17 2020-07-21 I.1. 5 1 Sopot
żeglarstwo Mirosław Laskowski 4.21.12.1 2020-07-15 2020-07-18 I.1. 4 1 Puck
żeglarstwo Mirosław Laskowski 4.21.12.2 2020-07-24 2020-07-27 I.1. 4 1 Zegrze
żeglarstwo Filip Lipski  4.21.12.2.1 2020-07-30 2020-08-03 I.1. 1 1 Szczecin
żeglarstwo do ustalenia 4.21.13 2020-08-04 2020-08-10 I.1. 2 1 Puck
żeglarstwo do ustalenia 4.21.14 2020-08-16 2020-08-19 I.1. 2 1 Dziwnów
żeglarstwo do ustalenia 4.21.15 2020-08-20 2020-08-28 I.1. 2 1 Gdańsk GZ
żeglarstwo do ustalenia 4.21.16 2020-09-05 2020-09-13 I.1. 3 1 Rewa
żeglarstwo do ustalenia 4.21.17 2020-09-16 2020-09-20 I.1. 3 1 Gdańsk GZ
żeglarstwo do ustalenia 4.21.18 2020-09-17 2020-09-20 I.1. 3 1 Rewa
łyżwiarstwo figurowe Gabryś Mirosław 5.1 2020-01-31 2020-02-01 I.3. 99 25 Gdańsk
wioślarstwo do ustalenia 5.4 2020-09-12 2020-09-13 I.3. 150 40 Gdańsk
zapasy wolne K i M do ustalenia 5.5 2020-09-18 2020-09-19 I.3. 220 20 Pelplin
zapasy klasyczne do ustalenia 5.6 2020-09-25 2020-09-28 I.3. 150 20 Żukowo
kajakarstwo klasyczne do ustalenia 5.7 2020-09-26 2020-09-26 I.3. 120 15 Człuchów
szachy do ustalenia 5.8 2020-10-02 2020-10-04 I.3. 50 15 Gdańsk
kajakarstwo slalom do ustalenia 5.9 2020-10-03 2020-10-03 I.3. 65 15 Człcuhów
kolarstwo MTB do ustalenia 5.10 2020-10-16 2020-10-16 I.3. 100 30 Ostrzyce
taekwon-do ITF do ustalenia 5.11 do uzgodnienia do uzgodnienia I.3. 130 20 Pruszcz Gdański
tenis stołowy Skolimowski Karol 5.12 do uzgodnienia do uzgodnienia I.3. 64 20 Gdańsk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Najnowsze zdjęcia