OOM w sportach letnich w Krakowie z medalami!

12.07.2022 11:38:00 | Paulina Ciemniejewska

4 złote medale w pięcioboju nowoczesnym

W dniach 05-07.07.2022 r. w Krakowie odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach letnich w pięcioboju nowoczesnym w konkurencji 2 i 3 bój. Z województwa pomorskiego na OOM zakwalifikowało się 20 zawodników: 17 z UKS ,,Dwójka" Tczew, 1 z MKP Gdańsk, 1 z MUKS Kosakowo, 1 z UKS Gromik Gdynia. Województwo zdobyło 4 złote medale.

 W 3 boju  Konrad Banucha zdobył 2 złote medale (1 indywidualne, 1 w sztafecie mix w parze koleżanką klubową Mają Dąbrowską).

W 2 boju Miłosz Miklis zdobył 2 złote medale (1 indywidualnie, 1 w sztafecie z Maddoxsem Chylińskim z MUKS Kosakowo).

W klasyfikacji klubów 1 miejsce zajął klub UKS ,,Dwójka" Tczew, w klasyfikacji województw, pomorze zajęło 2 miejsce.

Miejsca pozostałych zawodników pomorza:

Trójbój dziewcząt:

4.         DABROWSKA Maja     DWOJKA Tczew          773

13.       TYBUS Zuzanna          DWOJKA Tczew          658

16.       GRABOWSKA Oliwia  DWOJKA Tczew          614

Trójbój chłopców:

5.         BORYCKI Viktor          DWOJKA Tczew          764

7.         BRZUCHALSKI Igor        DWOJKA Tczew          749

21.         RUDKO Adam    DWOJKA Tczew               689

22.         STRYBICKI Cyprian           DWOJKA Tczew    688

23.         ROHDA Kacper  DWOJKA Tczew               687

27.         DWORAKOWSKI Bartosz GROMIK Gdynia 663

30.         MAJCHRZAK Kamil          DWOJKA Tczew 609

Dwubój chłopców:

4          CHYLINSKI Maddox    MUKS"KOSAKOWO" Kos-o    2009    507

5.           JANKOWSKI Hubert         MKP Gdańsk       506

6.           LELENIEWSKI Marcel      DWOJKA Tczew 494

20.         BAK Artur            DWOJKA Tczew 466

Dwubój dziewcząt:

7.           PAWELEK Emilia              DWOJKA Tczew 535

17.         SZRAMKE Michalina        DWOJKA Tczew 498

22.         KUCHTA Zuzanna             DWOJKA Tczew 474

21.         RUDKO Magdalena         DWOJKA Tczew 475

Medaliści OOM

Trójbój dziewcząt rocznik 2007/2008

1

CISEK Olga

ST.PP"CWKS"LEGIA

779

 

 
 

2

SZONDELMAJER Maja

MKP Myślibórz

776

 

 
 

3

KAZUBSKA Aleksandra

ST.PP"CWKS"LEGIA

773

 

 
 

 

 

 

 

 

 

Trójbój chłopców 2007/2008

1.         Banucha Konrad        UKS "Dwójka" Tczew  812

2.         SAWASCIUK Borys      ZKS Drzonków            802

3.         LACHOWSKI Krzysztof GKP ORKA Grudziądz 784

Dwubój dziewcząt roczniki 2009 /2010

1          BLACHNIO Natasza    UKS 48 WARSZAWA   2009    POL     604     

2          JABLONSKA Milena    MKP Myślibórz           2009    POL     582     

3          MILANCEJ Elżbietka   UKS "Żoliborz" Warszaw        2009    POL    

Dwubój chłopców roczniki 2009/2010

1          MIKLIS Miłosz UKS "Dwójka" Tczew  2010    POL     534     

2          CISEK Antoni  UKS "Żoliborz" Warszaw        2009    POL     532     

3          KOROL Wiktor UKS "Żoliborz" Warszaw        2009    POL     514

  • Najnowsze zdjęcia