Lubuskie gospodarzem Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach halowych

02.03.2017 08:54:00 | Jarek Mazurowski

Od kwietnia do czerwca województwo Lubuskie bedzie gościć reprezentacje województw w 17 sportach na Halowej OOM 2017


fot.

O medale Halowej Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w 2017 roku młodzi sportowcy powalczą w województwie lubuskim.

W ramach imprezy, która zostanie zrealizowana w okresie kwiecień - czerwiec 2017r., na terenie pięciu miejscowości (Babimost, Gorzów Wielkopolski, Nowa Sól, Sulęcin, Zielona Góra, Zielona Góra-Drzonków) rozegrane zostaną zawody w 17 dyscyplinach sportu z udziałem ponad ok. 2 500 zawodników.

Gospodarzem Finałów XXIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach halowych Lubuskie 2017 jest Pani Elżbieta Anna Polak Marszałek Województwa Lubuskiego. Realizatorem zadania jest Lubuska Federacja Sportu .

 

Konkurencje będą przeprowadzone zgodnie z regulaminami uzgodnionymi i zatwierdzonymi przez odpowiednie Polskie Związki Sportowe oraz Zespół Sportu Młodzieżowego Instytutu Sportu.

oficjalna strona zawodów : http://oom2017.zgora.pl

Zawody rozegrane zostaną w kategorii wiekowej junior młodszy w sportach:

1. Badminton

2. Brydż sportowy

3. Gimnastyka

- artystyczna

- sportowa

- trampolina

4. Judo K i M

5. Piłka siatkowa K i M

6. Szachy

7. Szermierka

8. Taekwondo Olimpijskie

9. Tenis

10. Tenis stołowy

11. Warcaby

12. Zapasy

- kobiet

- styl klasyczny

- styl wolny

Zgłoszenia poszczególnych województw do Finałów XXIII OOM w sportach halowych – Lubuskie 2017 dokonuje właściwe Wojewódzkie Interdyscyplinarne Stowarzyszenie Sportowe, na druku udostępnionym przez organizatora. W zgłoszeniu do zawodów należy podać pełną nazwę klubu i dokładny adres, zgodnie z wpisem do rejestru lub ewidencji stowarzyszeń. Uczniowskie kluby sportowe powinny wpisać skrót „UKS”, o ile nie ma go w zarejestrowanej nazwie klubu. Druki zgłoszeń są do pobrania na oficjalnej stronie internetowej XXIII OOM – Lubuskie 2017 : www.lfs.zgora.pl . Wypełnione komputerowo druki zgłoszeń, przesyłają wyłącznie Wojewódzkie Interdyscyplinarne Stowarzyszenia Sportowe pocztą elektroniczną na adres: oom@lfs.zgora.pl oraz do bezpośredniego organizatora zawodów w poszczególnych sportach, których adresy poczty elektronicznej wraz z obowiązującymi terminami zgłoszeń zostaną podane w Komunikacie nr 2.

Wersje papierowe zgłoszeń podpisane przez Wojewódzkie Interdyscyplinarne Stowarzyszenia Sportowe należy niezwłocznie przesłać na adres głównego organizatora  Finałów XXIII OOM w sportach halowych – Lubuskie 2017.

Lubuska Federacja Sportu

66-004 Zielona Góra,

ul. Drzonków - Olimpijska 20

 Warunkiem przyjęcia ekipy wojewódzkiej podczas akredytacji jest przedstawienie przez kierownika reprezentacji wypełnionej komputerowo i podpisanej przez każdego uczestnika ( zawodnik, trener, opiekun ) listy meldunkowej oraz indywidualnego oświadczenia o wyrażeniu zgody na gromadzenie i przetwarzanie danych osobowych. W przypadku zawodników nieletnich oświadczenie o wyrażeniu zgody na gromadzenie i przetwarzanie danych osobowych podpisuje rodzic lub prawny opiekun zawodnika.

Druki zgłoszeń, listy meldunkowej i oświadczenia o wyrażeniu zgody na gromadzenie i przetwarzanie danych osobowych oraz komunikat organizacyjny Olimpiady do pobrania na stronie internetowej www.lfs.zgora.pl.

XXIII  Ogólnopolska  Olimpiada Młodzieży w sportach  halowych   - LUBUSKIE   2017r.

Miejsca/obiekty/organizator/odpowiedzialni

 

 

L.p.

Sport

Miejscowość

Obiekt sportowy

Organizator

Odpowiedzialny

e-mail

1.

Badminton

Babimost

Kompleks Sportowo - Rekreacyjny

Ul. Żwirki i Wigury, Babimost

Centrum Sportu    Rekreacji     w Babimoście

Zdzisław Krupa

665 190 060

csir@babimost.pl

2.

Brydż sportowy

Zielona Góra – Drzonków

Obiekty WOSiR

Ul. Olimpijska 20, Drzonków

hala szermiercza

Lubuski Związek

Brydża Sportowego

Zofia Miechowicz

608 430 029

barta@poczta.onet.pl

3.

Gimnastyka artystyczna

Zielona Góra

Hala sportowa MOSiR

Ul. Urszuli 22, Zielona Góra

Stowarzyszenie Akrobatyki Sportowej

Bronisława Grupa

603 868 930

sas@akrobatyka.zgora.pl

4.

Gimnastyka  sportowa

Zielona Góra - Drzonków

Obiekty WOSiR

Ul. Olimpijska 20, Drzonków,

hala tenisowa

Stowarzyszenie Akrobatyki Sportowej

Bronisława Grupa

603 868 930

sas@akrobatyka.zgora.pl

5.

Judo K


Gorzów Wlkp.

Hala sportowa Zespołu Szkół nr 20

Ul. Szarych Szeregów 7

Gorzów Wlkp.

AZS AWF

Gorzów Wlkp.

Tomasz Zieliński

660 536 153

to.zielinski@o2.pl

6.

Judo M


Gorzów Wlkp.

Hala sportowa Zespołu Szkół nr 20

Ul. Szarych Szeregów 7

Gorzów Wlkp.

AZS AWF

Gorzów Wlkp.

Tomasz Zieliński

660 536 153

to.zielinski@o2.pl

7.

Piłka siatkowa K

Nowa Sól

Hala sportowa MOSiR ul. Botaniczna 2, Nowa Sól 

Hala sportowa CKZiU „Elektryk” ul. Piłsudskiego 61, Nowa Sól

UKS Ares

 Nowa Sól

 

Radosław Abramczyk

607 281 778

uksares@interia.pl 

8.

Piłka siatkowa M

Sulęcin

Hala I Liceum Ogólnokształcącego

Ul. Emilii Plater 1, Sulęcin

Termin 11-14.05.2017r. 

Gimnazjum im. Jana Pawła II w Sulęcinie, Park Bankowy 7 ,

 69-200 Sulęcin,

 termin 11-13.05.2017r.

Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w Sulęcinie, Os. Kopernika 7 , 69-200 Sulęcin 

termin 11-12.05.2017r.

STS Olimpia

Stanisław Szablewski

668 847 971

msszablewscy@wp.pl

9.

Skoki na trampolinie

Zielona Góra - Drzonków

Obiekty WOSiR

Ul. Olimpijska 20, Drzonków,

hala tenisowa

Stowarzyszenie Akrobatyki Sportowej

Kalina  Grupa

603 868 931

 

sas@akrobatyka.zgora.pl

10.

Szermierka

Zielona Góra – Drzonków  

 

Obiekty WOSiR

Ul. Olimpijska 20, Drzonków,

hala tenisowa

UKS Flesz Świdnica

Tomasz Cygański

603 868 477

cygan160@op.pl

11.

Taekwondo olimpijskie 

Zielona Góra – Drzonków

Obiekty WOSiR

Ul. Olimpijska 20, Drzonków,

hala tenisowa

ZachodnipomorskiOkręgowy Związek Teakwondo Olimpijskiego

Dariusz Skiba

791 474 042

dariusz.skiba@energa.pl

12.

Tenis stołowy

Zielona Góra – Drzonków

Obiekty WOSiR

Ul. Olimpijska 20, Drzonków,

hala tenisowa

ZKS Drzonków

Paweł Sroczyński

607 353 243

pawelsroczynski@wp.pl

13.

Tenis

Zielona Góra

Korty MOSiR Zielona Góra

ul. Sulechowska

Związek Tenisa Województwa Lubuskiego

Mirosław Skrzypczyński

602 360 969

biuro@optyklechna.pl

14.

Szachy

Zielona Góra – Drzonków

Obiekty WOSiR

Ul. Olimpijska 20, Drzonków

hala sportowa

Lubuski Związek Szachowy

Andrzej Modzelan

606 921 188

 

 anmodz@gmail.com

15.

Warcaby

Zielona Góra – Drzonków

Obiekty WOSiR

Ul. Olimpijska 20, Drzonków

hala szermiercza

Polski Związek Warcabowy

Bartosz Socha

502 252 733

bartosz.socha@warcaby.pl

16.

Zapasy K

Zielona Góra – Drzonków

Obiekty WOSiR

Ul. Olimpijska 20, Drzonków,

hala tenisowa

Lubuski Okręgowy Związek Zapaśniczy

Marek Cieślak

734 198 591

mkck@onet.pl

17.

Zapasy M - klasyczne

Zielona Góra – Drzonków

Obiekty WOSiR

Ul. Olimpijska 20, Drzonków,

hala tenisowa

Lubuski Okręgowy Związek Zapaśniczy

Marek Cieślak

734 198 591

mkck@onet.pl

18.

Zapasy M - wolny

Zielona Góra – Drzonków

Obiekty WOSiR

Ul. Olimpijska 20, Drzonków,

hala tenisowa

Lubuski Okręgowy Związek Zapaśniczy

Marek Cieślak

734 198 591

mkck@onet.pl

Biuro OOM – Lubuskie 2017:  adres: Drzonków – Olimpijska 20, 66-004 Zielona Góra, tel: 68 324 84 56, e-mail: oom@lfs.zgora.pl

Bogusław Sułkowski – dyrektor@lfs.zgora.pl, 606 782 244           

Marta Michalak – finanse@lfs.zgora.pl 68 324 84 56      

Aleksandra Siatecka – biuro@lfs.zgora.pl, 68 324 84 56

Tomasz Cygański – metodyk@lfs.zgora.pl, 603 868 477

Marek Marucha – wyniki@lfs.zgora.pl, 604 624 374

     

 

 

 

 

 

 

 

Druki: 

Komunikat organizacyjny ! uwaga aktualne meile do koordynatorów komunikat nr 2

Oświadczenie o przetwarzaniu danych osobowych

zgłoszenie/lista meldunkowa OOM

  • Najnowsze zdjęcia